Lešenářská koza Schake Combi N

Kód: 120069
Novinka
Značka: SCHAKE
2 053 Kč 1 696,69 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
15.4.2021

Stavební a lešenářská koza od tradičního německého výrobce SCHAKE určená pro profese, které potřebují pracovat v nižších výškách a nepotřebují přímo lešení. Tento model má 4 nastavitelné výšky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

schake_logo

Prohlédnout detailní 3D model produktu (odkaz na web výrobce).

Stavební a lešenářská koza od tradičního německého výrobce kvalitních stavebních přístrojů a pomůcek - společnosti SCHAKE. Tato stavební koza se používá nejen pro profesionální práci řemeslníků v interiérech i exteriérech, jako jsou malíři pokojů, elektrikáři, zedníci, obkladači, oknaři, klempíři ale využití má i pro další profese, které potřebují pracovat v nižších výškách a nepotřebují přímo lešení.

Lešenářské kozy, nebo-li plošiny jsou již tradičně používaná zařízení při stavbách. Zajistí nejen zvýšenou pracovní plochu pro pohyb pracovníků, ale i pro odložení materiálu. Jindy poslouží jako pracovní stůl. Konstrukce těchto stavebních koz je robustní, z kvalitní ocele a jejich životnost je dlouhá. Je užitečným pomocníkem pro práci v různých stavebních profesích. Můžete jej použít k výstavbě zvýšených pracovních plošin libovolné délky. Stavební koza je natřená odolným nátěrem.

Konkrétně tento model má čtyři nastavitelné výšky.

Vyrobeno v Německu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lešenářské kozy
Průměr nosných trubek: 4 x 4 cm
Výška opěrné plochy: 55 - 90 cm
Šířka opěrné plochy: 110 cm
Materiál: Ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: