Příslušenství k lešenářským kozám

6 položek celkem
svorka lak
137,19 Kč bez DPH
166 Kč

Svorka pro diagonální vystužení svatebních koz SCHAKE.

Kód: 1470/POZ
vzpera lak
od 1 309,09 Kč bez DPH
od 1 584 Kč

Vzpěra pro diagonální vystužení stavebních koz SCHAKE.

Kód: 1458/LAK
klika main
Novinka
414,88 Kč bez DPH
502 Kč

Speciální klika značky SCHAKE pro lešenářské kozy typu "Kurbel", kterou točením plynule zvedáte, nebo snižujete výšku stavební kozy.

Kód: 1446
hak 1
71,90 Kč bez DPH
87 Kč

Pojistný hák pro lešenářské kozy značky SCHAKE.

Kód: 1449
compact S kraj
Novinka
od 324,79 Kč bez DPH
od 393 Kč

Rohový sloupek zábradlí pro stavební kozu "Compact S" od německého výrobce SCHAKE pro zabezpečení rohových míst proti pádu pracovníků ze stavební kozy.

Kód: 1455/LAK
Rohový sloupek zábradlí pro stavební kozu Schake "Kurbel" a "Universal"
Novinka
od 480,17 Kč bez DPH
od 581 Kč

Rohový sloupek zábradlí pro stavební kozu "Kurbel" a "Universal" od německého výrobce SCHAKE pro zabezpečení rohových míst proti pádu pracovníků ze stavební kozy.

Kód: 1464/LAK

Stavební a lešenářské kozy od tradičního německého výrobce kvalitních stavebních přístrojů a pomůcek společnosti SCHAKE jsou určeny pro náročné, každodenní práce na stavbě. Dodáváme je vždy ve dvou povrchových úpravách. Každý typ pro vás máme připraven v hnědém provedení a v pozinkované variantě. Které lešenářské kozy jsou pro vás nejvhodnější? To musí rozhodnout každý pracovník sám, ale máme pro vás několik tipů. Pokud nebudete lakované lešenářské kozy používat každý den, často transportovat a nebo často vystavovat povětrnostním vlivům, tak pro vás budou plně dostačující. Pro opravdu náročné uživatele jsou vhodnější pozinkované lešenářské kozy, které jsou odolnější a nehrozí jim vznik koroze. Pozinkované lešenářské kozy jsou také vhodnější na místech, kde je vyžadována maximální čistota, protože pozinkované kozy jsou odolnější vůči zašpinění.