Půdní žebřík TELESTEPS Loft Mini - 2,4 m

Kód: 190011
Novinka
Značka: TELESTEPS
ZdarmaZdarma
telesteps loft mini 1
7 490 Kč 6 190,08 Kč bez DPH
Vyprodáno - brzy naskladníme

Teleskopický půdní žebřík TELESTEPS Loft Mini pro podkrovní vlezy je špičkový švédský produkt vyrobený z eloxovaného hliníku a plastu vystuženého skelným vláknem pro maximální pevnost a minimální váhu. Můžete ho rozložit a složit během pár vteřin, je kompaktní, ale odolný a stabilní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

telesteps_logo_small

Teleskopické hliníkové žebříky značky TELESTEPS jsou kvalitní a praktické výrobky pro profesionály i kutily. Jsou od renomované švédské společnosti, která vyrábí žebříky ve vynikající kvalitě. Půdní prostor bývá často používán pro skladování, aby však mohl být plnohodnotně využíván, je třeba zajistit kvalitní, bezpečný a hlavně snadný přístup - což je vše, co půdní žebřík TELESTEPS splňuje. 

Půdní žebříky pro podkrovní vlezy se snadno montují, použití je jednoduché a rychlé. V nabídce naleznete malý neboli mini žebřík, který je vhodný do běžných patrových domků, zabírá minimální prostor v podkroví a vyžaduje malý průlez. Nebo naopak velký půdní žebřík, který je vhodný pro vysoké stropy a vetší půdní průlez.

Žebřík navíc splňuje několik bezpečnostních norem a nabízí tak možnost soukromého a komerčního využití. Je schválen Německou společností TÜV, což je světový lídr v oblasti nezávislého testování. Těžko najdete výrobek splňující přísnější kritéria.

Pozor: průlez na půdu není součástí dodávky!

Klíčové vlastnosti žebříků TELESTEPS:

  • JEDNODUCHOST: Nejlepší žebřík je takový, který je současně krátký i dlouhý. Teleskopický žebřík lze snadno vytáhnout na požadovanou délku a jednoduše před použitím zajistit.
  • FLEXIBILITA: Žebřík může být nastaven na optimální výšku, aby vyhovoval vašim potřebám. Je malý a kompaktní pro skladování a přepravu a díky teleskopické funkci ideální pro použití v malých prostorech. Několik žebříků v jednom.
  • KVALITA a BEZPEČNOST: Telesteps nedělá kompromisy. Jejich výrobky jsou certifikovány dle hlavních norem EN 131, SP – a dalších.
  • DESIGN: Jednoduchý zamykací systém jenom se dvěma tlačítky. Široké příčky pro bezpečnější zážitek. Nesporná klasika mezi teleskopickými žebříky.
  • BRZDÍCÍ TECHNOLOGIE: Telesteps vyvinul sofistikovaný brzdící systém, který minimalizuje riziko přivření prstů a umožňuje řízené zavírání žebříku. Je nejen bezpečný, ale zároveň usnadňuje používání žebříku.
  • PŘÍSLUŠENSTVÍ: V našem sortimentu najdete také inteligentní doplňky vyvinuté speciálně pro žebříky TELESTEPS, které vám usnadní práci ještě víc.

Doplňkové parametry

Kategorie: Teleskopické žebříky
Počet příček: 9
Šířka příček: 90 mm
Rozměry průlezu: 520 x 600 mm
Délka (složený): 1 m
Hmotnost: 13 kg
Maximální nosnost: 150 kg
Materiál: Eloxovaný hliník
Certifikace: EN & SP (RISE)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: