Čistící vlhčené ubrousky UNIWIPE CATERING

Kód: 120063
419 Kč 346,28 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.10.2020

Čistící ubrousky UNIWIPE CATERING jsou desinfekční vlhčené ubrousky pro stravovací a potravinářské provozovny. Svými parametry splňují přísné normy EU pro použití ve stravovacích zařízeních a v místech, kde se přichází do styku s potravinami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extra velké, pevné a vlhčené ubrousky UNIWIPE CATERING mají dvojí funkci: čistí a desinfikují. Tyto ubrousky čistí rychle, spolehlivě a hygienicky. Svými parametry navíc odpovídají přísným normám EU pro použití ve stravovacích zařízeních a v místech, kde se přichází do styku s potravinami. Jedná se konkrétně o normy EN1276, EN1650 a EN13697. Ideální pro jídelny, restaurace, bistra, hotely, kavárny, kuchyně, občerstvení na benzínových čerpacích stanicích, kiosky a podobné zařízení po celém světě.

Těmito ubrousky můžete bezpečně odstraňovat nečistoty z různých povrchů. Jsou příjemné na dotyk, kvalitní, neobyčejně pevné, velké (38 x 25 cm), měkké a savé. Fungují podobně jako hadříky z mikrovlákna: sají rychle, nečistoty absorbují do sebe a udrží je uvnitř. Navíc obsahují desinfekční a antibakteriální látky, které zničí 99,9 % bakterií a neobsahují alkohol.

Ubrousky UNIWIPE jsou zabaleny po 100 kusech do pevného, uzavíratelného obalu, který ledacos vydrží a hned tak se neprotrhne. Ubrousky tak zůstanou dlouho navlhčené. Kapalina, kterou jsou ubrousky vlhčeny je 100% biologicky odbouratelná a je na přírodní bázi. Šetrné k životnímu prostředí. Obal je recyklovatelný.

antibakterialni_ubrousky_uniwipe_ukazka_pouziti_v2

Video o ubrouscích UNIWIPE:

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochranné pomůcky
? Množství: 100 kusů
? Velikost: 38 x 25 cm
Bez alkoholu: Ano
Derm. testováno: Ano
Recyklovatelné: Ano
Bez aroma: Ano
Určeno pro: Stravovací zařízení
Splňuje normy: EN1276, EN1650, EN13697
Vyrobeno v: Velká Británie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: