Japonská zednická lžíce AKAKANECHOU - No.2
Kód: 18639Detailní popis produktu
Japonská lžíce od značky AKAKANECHOU, je odborně vyrobena pro profesionály i nadšence do řemesla. Váží pouhých 265 g pro snadnou manipulaci. S rozměry 290 x 85 x 140 mm je tato lžíce ideálně velká pro různé úkoly zdění a pokládky dlažby. Její ergonomický design poskytuje pohodlný úchop, zajišťující přesnou aplikaci malty. Vyrobena z odolných materiálů, je navržena pro náročné použití. Správná péče, jako je umytí ihned po použití, prodlouží životnost nástroje, což z něj činí spolehlivý doplněk každé sady nářadí.
Klíčové vlastnosti tohoto nástroje:
✅ Lehký design pro snadnou manipulaci
✅ Ergonomický úchop pro pohodlí při používání
✅ Ideální pro zdění, pokládku dlažby a aplikaci malty
✅ Odolná konstrukce pro dlouhotrvající výkon
✅ Snadná údržba s jednoduchými pokyny pro čištění
Doplňkové parametry
Kategorie: | Zednické lžíce |
---|---|
EAN: | 4977292160216 |
Hmotnost: | 0,26 kg |
Šířka: | 14 cm |
Délka: | 29 cm |
Výška: | 8,5 cm |
Vyrobeno v: | Japonsku |
Počet v balení: | 1 |

Japonská stěrka od značky AKAKANECHOU s celkovou délkou 240 mm a 5 mm zuby pro přesné pokládání dlaždic. Vyrobeno v Japonsku.

Japonská zubatá stěrka značky MIDORI KANECHO snadno nanáší lepidlo díky své odolnosti a vyváženosti. Zubaté ostří se zářezy o velikosti 3 mm. Vyrobeno v Japonsku.

Japonské plastové dokončovací hladítko značky AKAKANECHOU. Je ideální pro štukování, vyhlazování a nanášení vrstev stavebního materiálu. Vyrobeno v Japonsku.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.