Japonské sekáč s gumovou rukojetí SK11 - 50 mm

Kód: 11878
379 Kč 313,22 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.4.2025
Možnosti doručení

Plochý univerzální sekáč od značky SK11 je ideální pro sekání cihel, opravu dlaždic, škrábání a páčení starých parket. 50 mm široká čepel s ostrou zkosenou hranou zaručuje univerzálnost pro každého zedníka. Délka 225 mm. Vyrobeno v Japonsku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SK11

Sekáč SK11, s šířkou čepele 50 mm, je navržen pro různé aplikace, včetně dělení bloků a cihel, opravy dlaždic a škrábání. Je vybaven ergonomickou gumovou rukojetí, která snižuje nárazy při použití, což zvyšuje pohodlí při práci. Navíc je tento sekáč vybaven otvorem pro připevnění bezpečnostního lana, což zabraňuje neúmyslnému upuštění. Je ideální pro odstraňování podlahových materiálů, plastových dlaždic, barvy a práci s tenkými kovovými plechy.

made_in_japan

Klíčové vlastnosti tohoto nástroje:

✅ Nástroj pro štípání bloků a cihel
✅ Ideální pro opravy dlaždic
✅ Pohodlná gumová rukojeť
✅ Otvor pro připevnění bezpečnostní šňůry
✅ Perfektní pro odstraňování nátěrů

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční
EAN: 4977292153560
Hmotnost: 0,29 kg
Šířka: 5 cm
Délka: 22,5 cm
Výška: 1,8 cm
Vyrobeno v: Japonsku
Počet v balení: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

sk11_logo_regals_cz_www.regals.cz

Oblíbený výrobce japonského nářadí a nástrojů. Vyrábí tradiční i modernizované nejen truhlářské nástroje. SK11 dodává nářadí od truhlářských dlát, brousků, hoblíků až po moderní šroubováky s protiskluzovou gumovou rukojetí. Záběr společnosti pokrývá většinu nejpoužívanějšího nářadí na denní bázi a oslovuje tak většinu profesionálních řemeslníků. SK11 je zkratka pro Steel Koga - ocel z provincie Koga a v japonštine se čte Esuke Ičiči.

sk11_brand_banner_01