Japonská mini plečka MONT BLANC - 210 mm
Kód: 22815Detailní popis produktu
Japonská mini plečka MONT BLANC je univerzální zahradní nástroj pro efektivní odstraňování plevele. Její 50 mm široká čepel umožňuje rychlé odstranění plevele jedním pohybem, což zvyšuje efektivitu práce. Zubaté okraje vidlice efektivně uchopí a vytáhnou plevel i s kořeny. Ergonomická rukojeť poskytuje pohodlný úchop, takže se snadno používá bez způsobení únavy. Navíc ji lze použít ke sběru plevele, čímž slouží jako náhrada za hrábě.
Klíčové vlastnosti tohoto nástroje:
✅ 50 mm široká čepel
✅ Zubaté okraje uchopí a vytáhnou kořeny
✅ Ergonomická rukojeť pro pohodlí
✅ Slouží jako náhrada za hrábě
✅ Vyrobeno v Japonsku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odstraňovače plevele |
|---|---|
| EAN: | 4960092206109 |
| Hmotnost: | 0,17 kg |
| Šířka: | 5 cm |
| Délka: | 20,5 cm |
| Výška: | 6,5 cm |
| Vyrobeno v: | Japonsku |
| Počet v balení: | 1 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
