Japonská sada jehel SK11 - 3 ks - No.24
Kód: 13155Související produkty
Detailní popis produktu
Sada jehel SK11 je navržena pro navlékání, šití a děrování měkkých materiálů. Každá jehla disponuje délkou 73 mm, hrotem o tloušťce 1,1 mm a otvorem o velikosti 0,8 x 5,2 mm.
Klíčové vlastnosti tohoto nástroje:
✅ Ideální pro šití kožených výrobků
✅ Délka 73 mm, tloušťka 1,1 mm
✅ Velikost otvoru: 0,8 mm x 5,2 mm
✅ Sada obsahuje tři jehly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Provlékací a děrovací jehly |
|---|---|
| EAN: | 4977292142816 |
| Hmotnost: | 0,01 kg |
| Šířka: | 0,2 cm |
| Délka: | 7,5 cm |
| Výška: | 0,2 cm |
| Vyrobeno v: | Japonsku |
| Počet v balení: | 3 |
Sada jehel od značky SK11 obsahuje dvě jehly, které jsou vhodné pro navlékání, šití a děrování měkkých materiálů. Obě jehly disponují délkou 150 mm. Vyrobeno v Japonsku.
Japonské šídlo od značky SENKICHI. Šídlo je ideální pro vytváření průchozích otvorů v měkkých materiálech jako je kůže, plachtovina, papír, vinyl apod. Disponuje dřevěnou...
Šídlo od značky SK11 s rovným hrotem je vhodné pro všeobecné použití v modelářství, hodinářství, mechanické údržbě, demontáž simeringů a různých DIY projektech....
Japonské šídlo od značky SENKICHI. Šídlo je ideální pro vytváření průchozích otvorů v měkkých materiálech jako je kůže, plachtovina, papír, vinyl apod. Disponuje dřevěnou...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Oblíbený výrobce japonského nářadí a nástrojů. Vyrábí tradiční i modernizované nejen truhlářské nástroje. SK11 dodává nářadí od truhlářských dlát, brousků, hoblíků až po moderní šroubováky s protiskluzovou gumovou rukojetí. Záběr společnosti pokrývá většinu nejpoužívanějšího nářadí na denní bázi a oslovuje tak většinu profesionálních řemeslníků. SK11 je zkratka pro Steel Koga - ocel z provincie Koga a v japonštine se čte Esuke Ičiči.

