Japonské elektrikářské jehlové kleště ENGINEER PS-03
Kód: 5463Související produkty
TRACER® ProScribe je multifunkční nástroj pro paralelní značení, rýsování a přenos hran. Tato pomůcka vám umožní okopírovat jakoukoliv hranu či povrch a dokáže psát na většinu...
Klasická japonská ruční pilka Ryoba od firmy SUIZAN s dvojitou čepelí pro příčný i podélný řez s klasickou rukojetí. Ideální pro jemné a precizní řezy do dřeva. Určeno pro řez...
Robustní přenosný svěrák a pracovní koza od značky STRONGBOLD. Umožní upnutí pracovního materiálu až do šířky 95 cm při upínací síle 10 kN (1 tuny). Čelisti lze ovládat...
Skládací stavební kozy od značky BORA s nastavitelnou výškou, které lze použít jako pracovní stůl nebo podstavec a podpěru při řezání. Tento univerzální pomocník ve stavebnictví...
Křížový elektrikářský šroubovák od firmy SK11 s ergonomickou gumovou rukojetí se zabudovanou tvrdou keramickou vložkou. Velikost stopky 2 × 150 mm.
Křížový šroubovák od firmy SK11 s ergonomickou gumovou rukojetí a bužírkou pro elektroinstalace. Velikost stopky 2 × 100 mm.
Detailní popis produktu

Japonské elektrikářské jehlové kleště s ochranou proti elektrostatickému výboji. Bez vroubkování čelistí. Rukojeť vyrobena z thermoplastického elastomeru. Tvrdost čelistí: HRC46±4. Čelisti z uhlíkové oceli. Otvor v rukojeti pro zajištění kleští proti pádu. Kleště jsou vybaveny pružinovým mechanismem.

Vlastnosti kleští ENGINEER
✅ Pro práci s elektronickými součástkami či modelářské práce
✅ Ochrana proti elektrostatickému výboji
✅ Bez vroubkování čelistí
✅ Pružinový mechanismus
✅ Tvrdost HRC46±4
✅ Vyrobeno v Japonsku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Speciální kleště |
|---|---|
| EAN: | 4989833032036 |
| Typ kleští: | Speciální, Elektrikářské |
| Délka: | 125 mm |
| Šířka: | 11 mm |
| Hloubka: | 1 až 6 mm |
| Tvrdost: | HRC46±4 |
| Hmotnost: | 60 g |
| Vyrobeno v: | Japonsko |
| Počet v balení: | 1 |
Japonské elektrikářské kombinované kleště od značky ENGINEER typu Nejisaurus JS. Vhodné pro odstraňování šroubů se strhnutými závity, zrezivělých šroubů, pro stříhání drátů a...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
