Japonské multifunkční kladivo Gennou SENKICHI - 440 g
Kód: 11773Detailní popis produktu
SENKICHI kladivo Gennou je pečlivě vyrobený nástroj navržený pro přesnost v jakémkoliv řemeslném oboru. S rozměry 117 mm na šířku, 30 mm na výšku, 304 mm do hloubky a váhou 440 g je ideální pro pohodlné držení a praktické použití. Design kladiva a 30 mm úderová plocha je zvláště vhodná pro práci se dřevem a přibíjení, což z něj činí nezbytný nástroj pro každého řemeslníka nebo domácího kutila.
Klíčové vlastnosti tohoto nástroje:
✅ Ideální pro přibíjení a nýtování
✅ 440 g hlava
✅ Ideální pro práci se dřevem
✅ Vyrobeno v Japonsku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Speciální kladiva |
|---|---|
| EAN: | 4977292137386 |
| Materiál hlavy: | Ocel |
| Materiál topůrka: | Dřevo |
| Hmotnost: | 0,44 kg |
| Šířka: | 11,4 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Výška: | 2,9 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka SENKICHI na trh dodává tradiční tesařské a truhlářské nástroje jako jsou japonské hoblíky, dláta a japonské pilky. Kvalitní nářadí a nástroje používané pro precizní řemeslnickou práci. V její nabídce naleznete například dláta vyrobená tradiční technologií – svařováním dvou různých ocelí v ohni, přičemž ostří tvoří vysoce uhlíkatá ocel a hřbet nástroje měkká ocel. Velké zkušenosti má tato firma rovněž s výrobou japonských pilek a malých vyřezávacích nožů. Řezbáři ocení velkou nabídku řezbářských dlát.
