Japonské řezbářské mini-dláto SAKURA Nihon s U čepelí - 6 mm
Kód: 5259Související produkty
Detailní popis produktu
Japonské řezbářské mini-dláto od značky SAKURA s čepelí o šířce 6 mm. Ostrá a opětovně brousitelná čepel. Plastová čepička pro ochranu čepele a uživatele. Tradiční řezbářský nástroj vyrobený v Japonsku.
Vlastnosti dláta SAKURA Nihon
✅ Pro běžné řezbářské použití
✅ Opětovně brousitelné
✅ U profil čepele
✅ Kryt čepele součástí balení
✅ Vyrobeno v Japonsku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řezbářská mini-dláta |
|---|---|
| EAN: | 4979717468846 |
| Šířka ostří: | 6 mm |
| Profil ostří: | U |
| Délka: | 175 mm |
| Hmotnost: | 35 g |
| Materiál: | Uhlíková ocel |
| Vyrobeno v: | Japonsko |
| Počet v balení: | 1 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
