Japonské unikátní nůžky SABOTEN na prořezávání bočních výhonků - No.B-4

Kód: 22764
519 Kč 428,93 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
9.6.2025
Možnosti doručení

Unikátní japonské nůžky od značky SABOTEN jsou ideální pro přesné prořezávání bočních výhonků vinné révy, s funkcí zachycování pro čisté použití. Unikátní design čepele. Celková délka 170 mm. Vyrobeno v Japonsku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SABOTEN

Japonské nůžky Saboten, model č. B-4, nabízejí přesnost a pohodlí pro vaše zahradnické potřeby. Tyto nůžky jsou ideální pro prořezávání bočních výhonků, zejména u vinné révy, a zajišťují čistý a efektivní řez. Unikátní funkce zachycování bezpečně drží odříznutý materiál, aby nedocházelo k jeho pádu. Díky kompaktní velikosti 170 mm a lehkému designu 85 g jsou tyto nůžky snadno ovladatelné.

made_in_japan

Klíčové vlastnosti tohoto nástroje:

✅ Ideální pro prořezávání bočních výhonků
✅ Unikátní funkce zachycování drží odříznutý materiál
✅ Kompaktní velikost 170 mm
✅ Lehký design o hmotnosti 85 g
✅ Ostrá čepel pro přesné řezání
✅ Vyrobeno v Japonsku

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradnické nůžky
EAN: 4976365200415
Hmotnost: 0,09 kg
Šířka: 8,3 cm
Délka: 17,3 cm
Výška: 1,1 cm
Vyrobeno v: Japonsku
Počet v balení: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

saboten_logo_Regals

Japonská značka zahradnického náčiní s dlouhou tradicí. Založena byla roku 1932 Miky City - slavném industriálním městě. Firma vyrábí kovové nářadí vysoké kvality, které je snadno použitelné. Jednoduchý, ale funkční design je základní charakteristický prvek této značky. Její produkty jsou vysoce ceněny na domácím i světovém trhu.