Japonské vratidlo s T úchopem SK11 - M3-M6
Kód: 13713Detailní popis produktu
Japonské vratidlo SK11 je navrženo pro řezání závitů v obecných ocelových materiálech, s rozsahem velikostí závitníků M3 až M6. Jeho lehký design usnadňuje manipulaci a umožňuje bezproblémovou práci i v úzkých prostorech, díky rukojeti ve tvaru písmene T. Vyrobeno v Japonsku.
Klíčové vlastnosti tohoto nástroje:
✅ Rozsah velikostí závitníků M3 až M6
✅ Lehký design
✅ Ideální pro úzké prostory
✅ Tvar rukojeti umožňuje otáčet jednou rukou
✅ Vyrobeno v Japonsku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 4977292389280 |
| Hmotnost: | 0,07 kg |
| Šířka: | 8 cm |
| Délka: | 6 cm |
| Výška: | 0,9 cm |
| Vyrobeno v: | Japonsku |
| Počet v balení: | 1 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Oblíbený výrobce japonského nářadí a nástrojů. Vyrábí tradiční i modernizované nejen truhlářské nástroje. SK11 dodává nářadí od truhlářských dlát, brousků, hoblíků až po moderní šroubováky s protiskluzovou gumovou rukojetí. Záběr společnosti pokrývá většinu nejpoužívanějšího nářadí na denní bázi a oslovuje tak většinu profesionálních řemeslníků. SK11 je zkratka pro Steel Koga - ocel z provincie Koga a v japonštine se čte Esuke Ičiči.

