Japonský dlouhý vrták MIYANAGA s karbidovou hlavou - SDS Plus - 20,0 x 150 mm - DLSDS20021
Možnosti doručení
Japonský vrták s plnou karbidovou hlavou značky MIYANAGA je určen pro přesné vrtání do betonu a má špičku o průměru 20 mm, celkovou délku 216 mm a upínání SDS Plus. Vyrobeno v Japonsku.
MIYANAGA
Japonský vrták s plnou karbidovou hlavou MIYANAGA, model DLSDS20021, je navržen pro rychlé vrtání do betonu, bloků, malty, kamene a palubních desek. Jeho třílistý design zvyšuje výkon a zajišťuje přesné umístění, což umožňuje téměř dokonale kulaté otvory. Vrták má vylepšenou schopnost pronikání do výztuže a je vybaven špičkou o průměru 20,0 mm a celkovou délkou 216 mm, což ho činí vhodným pro lehká kladiva. Efektivní pracovní délka 150 mm. Je vybaven upínáním SDS Plus.
made_in_japan
Klíčové vlastnosti tohoto nástroje:
✅ Snadné vrtání do betonu
✅ Třílistý design
✅ Zajišťuje téměř dokonale kulaté otvory
✅ Špička o průměru 20,0 mm
✅ Celková délka 216 mm