Japonský dlouhý vrták MIYANAGA s karbidovou hlavou - SDS Plus - 20,0 x 150 mm - DLSDS20021
Kód: 23331Detailní popis produktu
Japonský vrták s plnou karbidovou hlavou MIYANAGA, model DLSDS20021, je navržen pro rychlé vrtání do betonu, bloků, malty, kamene a palubních desek. Jeho třílistý design zvyšuje výkon a zajišťuje přesné umístění, což umožňuje téměř dokonale kulaté otvory. Vrták má vylepšenou schopnost pronikání do výztuže a je vybaven špičkou o průměru 20,0 mm a celkovou délkou 216 mm, což ho činí vhodným pro lehká kladiva. Efektivní pracovní délka 150 mm. Je vybaven upínáním SDS Plus.
Klíčové vlastnosti tohoto nástroje:
✅ Snadné vrtání do betonu
✅ Třílistý design
✅ Zajišťuje téměř dokonale kulaté otvory
✅ Špička o průměru 20,0 mm
✅ Celková délka 216 mm
✅ Vyrobeno v Japonsku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtáky do betonu |
|---|---|
| EAN: | 4957462141139 |
| Hmotnost: | 0,2 kg |
| Šířka: | 2 cm |
| Délka: | 21,6 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Vyrobeno v: | Japonsku |
| Počet v balení: | 1 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
