Japonský náhradní bit pro extraktor stržených šroubů ENGINEER - PH1 - DBZ-57
Kód: 15486Související produkty
Detailní popis produktu
Náhradní bit pro extraktory ENGINEER, model DBZ-57, je nezbytný nástroj určený k odstraňování poškozených šroubů. Tento bit je speciálně určen pro šrouby PH1 a může odstranit šrouby bez nárazu, pokud je poškození malé. Díky délce 105 mm a váze 25g je to přesné a efektivní řešení pro různé obory a řemesla. Ideální pro použití se sadou extraktorů šroubů ENGINEER.
Klíčové vlastnosti tohoto nástroje:
✅ Určený pro šrouby PH1
✅ Odstraňuje šrouby s menším poškozením
✅ Délka 105 mm
✅ Váha 25g
✅ Kompatibilní se sadou extraktorů ENGINEER
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vytahováky stržených šroubů |
|---|---|
| EAN: | 4989833014674 |
| Hmotnost: | 0,03 kg |
| Šířka: | 0,64 cm |
| Délka: | 10,5 cm |
| Výška: | 0,64 cm |
| Vyrobeno v: | Japonsku |
| Počet v balení: | 1 |
Prodlužovací nástavec na bity s ohebným kloubem od značky ENGINEER se naklání až o 15 stupňů pro stísněné prostory a díky šestihranné stopce 6,35 mm je kompatibilní s aku...
Flexibilní prodlužovací nástavec od značky SK11 má odolnou, flexibilní ocelovou hřídel a bezpečný mechanismus pro uzamčení bitu pro práci ve stísněných prostorech. Díky...
Kompaktní utahovací nástavec od firmy KREG®, se kterým zašroubujete šrouby do míst, kam se vrtačkou normálně nedostanete. Mechanický nástavec v úhlu 90°.
Prodlužovací nástavec s hrotem PH2 od japonské značky SK11 bezpečně drží šrouby a je vhodný pro 14,4V vrtačky. Ideální pro šroubování v úzkých prostorech. Upínání...
Polodlouhá nástrčná hlavice od značky SK11 je ideální pro utahování a povolování šroubů a matic a elektrické nástroje s napětím 18V. Hlavice 24 mm. Připevnění ke sklíčidlu...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
