Japonský vrták do kovu SK11 - 13 mm - FS6SGKS13.0
Kód: 15129Související produkty
Vysoce kvalitní dvojitá velkokapacitní brašna na materiál vyvinutá společností TOUGHBUILT© USA. Patentovaný systém ClipTech™ vám umožní namontovat brašnu na jakýkoliv opasek....
Nový multifunkční a univerzální značkovač s dlouhou životností od britské značky TRACER®, který dokáže psát na většinu povrchů, bez ohledu na to, zda jsou lesklé, hrubé nebo...
Teleskopická magnetická tyč od značky SK11 je užitečný nástroj pro extrakci zapadlých šroubů, hřebíků, matic a menšího nářadí v nedosažitelných oblastech. Možnost...
Detailní popis produktu
Vrták SK11 je navržen pro spolehlivé vrtání v omezených prostorech. Tento vrták s průměrem 13 mm a délkou 70 mm je ideální pro práci na oceli, hliníku, pryskyřici a dalších snadno zpracovatelných materiálech. Šestihranná stopka zajišťuje bezpečné uchycení ve vrtačce.
Klíčové vlastnosti tohoto nástroje:
✅ Hexagonální dřík pro bezpečné uchopení
✅ Průměr 13 mm
✅ Ideální pro ocel, hliník a pryskyřici
✅ Pouze 70 mm na délku
✅ Není potřeba předvrtání
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtáky do kovu |
|---|---|
| EAN: | 4582247454380 |
| Průměr vrtáku: | 13 mm |
| Typ upínání: | Šestihranná stopka |
| Vhodné pro: | Dřevo, Plasty, Železo, Hliník |
| Hmotnost: | 0,06 kg |
| Šířka: | 1,3 cm |
| Délka: | 7 cm |
| Výška: | 1,3 cm |
| Vyrobeno v: | Japonsku |
| Počet v balení: | 1 |
Vrták do kovů od značky SK11 o celkové délce 70 mm a průměrem 5 mm. Vhodný pro vrtání do železa, dřeva, plastu a hliníku. Vrták je potažený titanovým povlakem pro zvýšenou...
Vrták do zdiva od značky SK11 nabízí stabilitu a přesnost při vrtání do betonu, maltových bloků a kamene. Disponuje průměrem 10 mm, válcovou stopkou a celkovou délkou 150 mm.
Vrták do betonu od značky SK11 ideální pro příklepové vrtačky. Vrták disponuje karbidovým hrotem a je vhodný pro vrtání do betonu, cihel a maltových směsí. Průměr 8 mm. Vyrobeno...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Oblíbený výrobce japonského nářadí a nástrojů. Vyrábí tradiční i modernizované nejen truhlářské nástroje. SK11 dodává nářadí od truhlářských dlát, brousků, hoblíků až po moderní šroubováky s protiskluzovou gumovou rukojetí. Záběr společnosti pokrývá většinu nejpoužívanějšího nářadí na denní bázi a oslovuje tak většinu profesionálních řemeslníků. SK11 je zkratka pro Steel Koga - ocel z provincie Koga a v japonštine se čte Esuke Ičiči.

