Litinový držák - poděrák PONY JORGENSEN - 20 cm
Kód: 16071Související produkty
Detailní popis produktu
Když potřebujete rychle upnout materiál k hoblici nebo MDF desce s děrováním pro poděráky, oceníte tuhle zápustku. Robustní litinová upínka.
Vlastnosti rychloupínacího držáku PONY JORGENSEN
✅ Praktická přidržovací svorka
✅ Upínka z odolné tvárné litiny
✅ Prověřeno tisícovkami zákazníků v USA
✅ Průměr trnu 17,5 mm
✅ Délka trnu 170 mm
✅ Robustní design a konstrukce
✅ Upínací ploška 29 × 29 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Speciální |
|---|---|
| EAN: | 44295170802 |
| Délka: | 210 mm |
| Šířka: | 130 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Hmotnost: | 602 g |
| Průměr trnu: | 17,5 mm |
| Délka trnu: | 170 mm |
| Upínací ploška: | 29 x 29 mm |
| Materiál: | Litina |
| Počet v balení: | 1 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Americká značka PONY JORGENSEN je ikonický výrobce a držitel mnoha patentů na truhlářské svěrky, svěráky a litinové svorky. Pro tesaře a truhláře toho nabízí mnohem víc - například ruční pily, ruční hoblíky a stahovací kurty nebo stahováky čepů. V nabídce naleznete také robustní skládací pracovní stoly se spoustou doplňků v podobě integrovaných svorek a zásuvných poděráků, neboli bench dogů. Profesionální i hobby řemeslníci ocení i odolné hliníkové vodící lišty pro okružní pily. Sortiment je bohatý, mrkněte se níže, co vám špička ve výrobě svorek s více než 100 letou tradicí může nabídnout.

