Pákové nůžky na plech CRESCENT WISS - pravý střih

Kód: 7152
Novinka
Značka: CRESCENT
579 Kč 478,51 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení

Pákové nůžky na plech CRESCENT WISS® Aviation mají rovný profil ostří, přesně odlévané molybdenové čepele a ergonomické gumové rukojeti.  Vroubkované ostří pro přesný rovný střih, zpětná pružina pro menší námahu a špičková mechanika. Nastříhají až 12,5 km oceli. Pravý střih. Vyrobeno v USA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

crescent_wiss_logo_regals

Crescent Wiss® vyvinul zcela novou řadu nůžek na letecký plech pod názvem MetalMaster®. Přesně odlévané molybdenové čepele mají CNC broušené zoubky umožňující rovnoměrnější vroubkování, které pokaždé zajistí čistší řez. Vyznačují se prodlouženou životností otočných šroubů díky vynikající konstrukci volného pohybu. Integrovaná pružina umožňuje rychlé podávání bez námahy. Zcela nový design západky poskytuje ergonomické ovládání jednou rukou pro leváky i praváky. Nové prodloužené protiskluzové rukojeti poskytují uživatelům lepší kontrolu při stříhání. Nová generace Crescent Wiss MetalMaster® nastříhá přes 8 mil oceli a má až 10krát delší životnost než tradiční letecké nůžky. Pravý rovný střih. Stříhají přímo od úzkých zatáček až po rovné střihy. Zelené gumové rukojeti slouží pro rychlou identifikaci na pracovišti. Vroubkování čepele pevně drží materiál a rovnoměrně rozkládá řeznou sílu po ostří čepele, čímž zlepšuje kvalitu řezu a životnost nástroje. Vynikající tvar ostří a špičková mechanika nůžek zabraňuje roztržení materiálu na konci řezu a minimalizuje uhnutí materiálu a otřepy.

usa_made_in_the_usa_vyrobeno_ve_spojenych_statech_americe_regals_cz_www.regals.cz

Vlastnosti nůžek CRESCENT WISS®

✅ Pro sílu plechu 1,2 mm / 18 GA
✅ 10× delší životnost ostří
✅ 6× delší životnost otočného šroubu
✅ 4× delší životnost pružiny
✅ Nastříhají až 8 mil / 12,5 km oceli
✅ Robustní americký design
✅ Odolné vroubkované ostří
✅ Pravý střih
✅ Ergonomické gumové rukojeti
✅ Zpětná pružina
✅ Vyrobeno v USA

crescent_wiss_aviation_snips_benefits_regals_cz

Více o značce Crescent®

Svoji tradici začal psát od roku 1907, kdy společnost založil švédský přistěhovalec a vynálezce Karl Peterson společnost Crescent Tool Company. Brzy poté představil první americký otevřený nastavitelný klíč – revoluční koncept, který nahradil celou sadu speciálních klíčů. Nastavitelný klíč Crescent® byl mimořádně úspěšný a byl také ve velkém měřítku napodobován. V následujících dekádách Crescent® představil mnoho vylepšení, díky nimž byly jeho klíče lehčí, silnější a všestrannější. Značka se rozrostla o mnoho dalších velikostí a typů nastavitelných klíčů, přidala široký výběr kleští, mechanických ručních nástrojů a sad nářadí, které mají charakteristický robustní design, který je typický pro americké nářadí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pracovní nůžky
Rukojeť: Gumová
Délka ostří: 38 mm
Síla plechu: 1,2 mm, 18 GA
Střih: Pravý
Typ ostří: Rovné
Délka: 250 mm
Šířka: 80 mm
Hloubka: 25 mm
Hmotnost: 440 g
Pružina: Ano
Pojistka: Ano
Počet v balení: 1
Vyrobeno v: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

crescent_tool_logo_regals

Crescent Tools – americká firma, která vyvíjí profesionální ruční nářadí a potřeby pro řemeslníky. Má charakteristický robustní design, který je typický pro americké produkty, kvalitní materiály použité při výrobě a dlouhou životnost svých produktů. Na trh uvádí promyšlené výrobky, které vám usnadní práci nejen na stavbě, ale i při domácích pracích a kutilství všeho druhu. Navinovací kovový metr Crescent Lufkin byl navržen pro snadné měření kdekoliv terénu. Na cívce najdete hodnoty v metrické i centrické soustavě. Konec metru je opatřen kovovým očkem. Celkovové tělo s plastovým protiskluzovým prstencem vám dává jasně najevo, že v rukou držíte kvalitní produkt, který vydrží.

V roce 1907 založil švédský přistěhovalec a vynálezce Karl Peterson společnost Crescent Tool Company. Brzy poté představil první americký otevřený nastavitelný klíč – revoluční koncept, který nahradil celou sadu speciálních klíčů. Nastavitelný klíč Crescent® byl mimořádně úspěšný a byl také ve velkém měřítku napodobován. V následujících letech Crescent představil mnoho vylepšení, díky nimž byly jeho klíče lehčí, silnější a všestrannější. Značka se rozrostla o mnoho dalších velikostí a typů nastavitelných klíčů, plus široký výběr kleští, mechanických ručních nástrojů a sad nářadí.

V roce 2017 se značka Crescent opět rozšířila o čtyři další slavné značky – Lufkin, Wiss, Nicholson a HK Porter – nyní nazývané Crescent Lufkin®, Crescent Wiss®, Crescent Nicholson® a Crescent HK Porter® – se staly podpůrnými značkami pod Crescent Tools. Profesionální řemeslníci tak získali více než 2 600 kvalitních nástrojů, na které se mohli spolehnout při vytváření profesionálních výsledků. Produkty těchto značek také naleznete v naší nabídce. S více než 100letou historií kvality a inovací se Crescent® drží základů, které z něj udělaly jedno z nejdůvěryhodnějších jmen v oblasti ručního nářadí a skladování na světě. Crescent se zavazuje i nadále dodávat produkty, které překračují vysoká očekávání zákazníků z hlediska kvality, odolnosti, výkonu a užitné hodnoty.

usa_made_in_the_usa_vyrobeno_ve_spojenych_statech_americe_regals_cz_www.regals.cz