Zakládací patka 0,60 m
Kód: 000312Související produkty
Detailní popis produktu

Zakládací patka RUX je výrobek nejvyšší kvality. Patka má samočistící rychloběžný závit s křídlovou maticí, Ø závitu je standardních 38 mm (je určena pro nasazení lešenářské trubky o vnějším průměru 48,3 mm), nosnost je 50 kN, materiál je velmi kvalitní žárově pozinkovaná ocel, která nerezaví. Patka RUX je certifikovaná, je označena názvem výrobce a číslem certifikátu.
Tuto patku je možné používat i u lešení jiných výrobců, například:
- RUX
- Layher
- Plettac
- Bosta 100
- Peri
- HAKI
- Trubkových lešení
- U ostatních systémů s vnějším průměrem trubky 48,3 mm.
Pokud hledáte zakládací patky pro lešení HUNNEBECK BOSTA 70, kde je zapotřebí průměr šroubovice jen 33mm, tak ty máme v nabídce ve dvou délkových variantách ZDE (0,80 m) a ZDE (0,50 m).
Video o zakládacích patkách:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patky k lešení |
|---|---|
| Výška: | 60 cm |
| Průměr závitu: | 38 x 5 mm |
| Rozměry opěrné desky: | 150 x 150 mm |
| Tloušťka opěrné desky: | 5 mm |
| Průměr otvorů desky: | 12 mm |
| Počet otvorů desky: | 4 |
| Typ opěrné desky: | S výztužným prolisem |
| Nosnost: | 50 kN (5 tun) |
| Hmotnost: | 3,9 kg |
| Závit: | Samočistící, rychloběžný |
| Materiál: | Ocel s žárovým zinkováním |
| Výrobce: | Scafom RUX GmbH |
| Vyrobeno v: | Německo |
| Certifikace EU: | DIBt Hamburg |
| Certifikace CZ: | VÚBP Praha |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
11 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
