Podlaha dřevěná 1,00 m

Kód: 000238
1 087 Kč 898,35 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
12.6.2023
Možnosti doručení

Dřevěné podlahy RUX SUPER se díky konstrukci ze tří dřevěných lamel ofrézovaných na ozub a slepených k sobě vyznačují dlouhou životností a vysokou mírou bezpečnosti.    

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné podlahy RUX SUPER se vyrábějí z kvalitního dřeva, které pochází z pomalu rostlých stromů. Důvodem k  použití tohoto dřeva je požadavek na co nejnižší nasákavost materiálu. Konstrukce podlah RUX je složena ze tří dřevěných lamel. Lamely jsou z bočních stran ofrézovány na pero a drážku (ozub), poté jsou lamely při stanovené teplotě a stanoveném procentu vlhkosti pod vysokým tlakem slepeny k sobě. Tímto výrobním postupem je dosaženo perfektní roviny podlah a zároveň zamezeno jejich následnému kroucení. Před montáží a snýtováním kovových ukončení jsou podlahy intenzivně impregnovány. Pouze tento výrobní postup umožňuje splnit kvalitativní požadavky na dlouhodobou životnost, vysokou míru bezpečnosti výrobku a zároveň vyhovět všem legislativním požadavkům.                             

Podlahy RUX mají výrobní postup a plnění všech legislativních požadavků potvrzeno certifikací podle normy Leim Nachweis C., certifikací DIBt Hamburg a certifikací VÚBP Praha. 

Přesně podle požadavků legislativy je na obou ocelových koncích podlah uveden název výrobce (RUX), číslo certifikátu a rok výroby. Na boční dřevěné části podlahy je uvedeno číslo výrobní série a přesný datum výroby den / měsíc / rok.

 

  • Materiál: Impregnované dřevo s ocelovými konci
  • Rozměry: 1000 x 290 x 48 mm
  • Hmotnost: 7,7 kg
  • Výrobce: Scafom RUX GmbH, Německo
  • Certifikace EU: DIBt Hamburg
  • Certifikace CZ: VÚBP Praha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: