Podlaha dřevěná 2,50 m

Kód: 000244
1 692 Kč 1 398,35 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěné podlahy RUX SUPER se díky konstrukci ze tří dřevěných lamel ofrézovaných na ozub a slepených k sobě vyznačují dlouhou životností a vysokou mírou bezpečnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné podlahy RUX SUPER se vyrábějí z kvalitního dřeva, které pochází z pomalu rostlých stromů. Důvodem k  použití tohoto dřeva je požadavek na co nejnižší nasákavost materiálu. Konstrukce podlah RUX je složena ze tří dřevěných lamel. Lamely jsou z bočních stran ofrézovány na pero a drážku (ozub), poté jsou lamely při stanovené teplotě a stanoveném procentu vlhkosti pod vysokým tlakem slepeny k sobě. Tímto výrobním postupem je dosaženo perfektní roviny podlah a zároveň zamezeno jejich následnému kroucení. Před montáží a snýtováním kovových ukončení jsou podlahy intenzivně impregnovány. Pouze tento výrobní postup umožňuje splnit kvalitativní požadavky na dlouhodobou životnost, vysokou míru bezpečnosti výrobku a zároveň vyhovět všem legislativním požadavkům.                             

Naše podlahy mají výrobní postup a plnění všech legislativních požadavků potvrzeno certifikací podle normy Leim Nachweis C., certifikací DIBt Hamburg a certifikací VÚBP Praha. 

Přesně podle požadavků legislativy je na obou ocelových koncích podlah uveden název výrobce (RUX), číslo certifikátu a rok výroby. Na boční dřevěné části podlahy je uvedeno číslo výrobní série a přesný datum výroby den / měsíc / rok.

 

  • Materiál: Impregnované dřevo s ocelovými konci
  • Rozměry: 2500 x 290 x 48 mm
  • Hmotnost: 16,0 kg
  • Výrobce: Scafom RUX GmbH, Německo
  • Certifikace EU: DIBt Hamburg
  • Certifikace CZ: VÚBP Praha
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VG Avatar autora | 15.9.2023
vše ok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: