Pojízdné lešení RUX MOBILO 800 - pracovní výška 10,60m

Kód: 210/180
od 103 892 Kč od 85 861,16 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Kvalitní pojízdné hliníkové lešení německého výrobce Scafom-RUX s šířkou 0,8 metru a výškou 10,6 m. Typ MOBILO 800 je certifikované lešení špičkové kvality s plně nastavitelným podvozkem a nízkou hmotností, které lze postavit bez jakéhokoliv nářadí.

Detailní informace

Délka: 180 cm
Na dotaz | 210/180
103 892 Kč
85 861,16 Kč bez DPH
Délka: 210 cm
Na dotaz | 210/210
104 892 Kč
86 687,60 Kč bez DPH
Délka: 260 cm
Na dotaz | 180064
105 892 Kč
87 514,05 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

scafom_rux_product

Pojízdné hliníkové lešení RUX MOBILO je kvalitní výrobek pro profesionály a pro uživatele, kteří dbají na praktičnost, bezpečí a kvalitu při nejlepším poměru cena/výkon. RUX MOBILO Vás zaujme svou stabilitou, dlouhou životností a příznivou cenou.

Scafom-RUX je renomovaný německý výrobce s více než šedesátiletou historií. K vývoji a výrobě svých produktů vždy přistupuje s pověstnou německou precizností a smyslem pro detail. Pojízdné lešení RUX MOBILO vám bude sloužit dlouhá léta a stane se vaším nepostradatelným pomocníkem.

Proč Scafom-RUX MOBILO?

✅ Špičková německá kvalita
✅ Jednoduchá montáž bez nutnosti nářadí
✅ Bezpečné, stabilní, robustní a certifikované
✅ Z kvalitního hliníku = nerezne a je extrémně lehké
✅ Vysoká nosnost - až 200 kg / m²
✅ Dokoupitelné příslušenství - lze zvyšovat
✅ Univerzální = díky ø trubek 48,3 mm kompatibilní i s jiným lešením
✅ Protiskluzové podlážky a další promyšlené patenty

    Jednoduchá montáž

Mobilo 800 se skládá snadným zacvakáváním bezpečnostních západek jednotlivých dílů bez použití nástrojů. Jednotlivé díly namontujete pouhým nasazením, nebo zacvaknutím západky. Jednodušší už to být nemůže.

pojizdne_hlinikove_leseni_mobilo_regals_detail_9

    Stabilní podvozek a robustní konstrukce

Robustní konstrukce je základním prvkem stabilního a bezpečného lešení. Naše lešení vám ale nabídne mnohem víc. Lešení si nekupujete na jedno použití, RUX MOBILO je vyrobeno tak, aby vám sloužilo dlouhá léta, nejlepší materiály, pevné spoje a kvalitní sváry jsou samozřejmostí. 

pojizdne_hlinikove_leseni_mobilo_regals_detail_5

    Vysunovací teleskopické podpěry

K pojízdnému lešení MOBILO o pracovní výšce 6,6 metru a vyšším automaticky přidáváme vysunovací teleskopické podpěry, které dodatečně zvýší stabilitu vaší věže proti převrácení. Podpěry lze nezávisle na sobě plynule vysunout do několika pozic, což oceníte zejména v případě, že bude jedna strana lešení umístěna přímo u zdi. Patky na koncích podpěr lze navíc výškově nastavit, pokud se lešení rozhodnete umístit na nerovný terén.

pojizdne_hlinikove_leseni_mobilo_regals_detail_10

    Nízká hmotnost a promyšlené patenty

Lešení RUX MOBILO zvládne snadno postavit i méně zkušený uživatel. Díly jsou vyrobeny z hliníku a lze s nimi manipulovat s překvapivou lehkostí, celé lešení má extrémně nízkou hmotnost. Návod k použití s názornými obrázky je samozřejmostí. Lešení nabídne množství promyšlených patentů, díky jimž bude stavba a manipulace hračkou i pro amatéry.

pojizdne_hlinikove_leseni_mobilo_regals_detail_4

    Možnost dokoupení jednotlivých dílů

Ke všemu lešení RUX lze jednotlivé díly dokoupit samostatně přímo v našem eshopu -  v případě, že se vám některé součásti ztratí, nebo pokud si rozmyslíte, že budete chtít zvýšit celou konstrukci pojízdné věže. Všechny díly máme skladem a rádi vám je dodáme do druhého dne po celé ČR a SR - ať už potřebujete velkou věž, nebo jedinou pojistku.

pojizdne_hlinikove_leseni_mobilo_regals.cz_detail_1

    Vhodné pro použití v interiéru i exteriéru

Lešení RUX je extrémně variabilní. Můžete si vybrat z různých výšek, šířek i délek, včetně příslušenství. Na skladě máme věže téměř všech dostupných rozměrů: ať už potřebujete interiérové řešení pro soukromé použití, nebo profesionální 15 metrovou věž s vysunovacími teleskopickými podpěrami.

pojizdne_hlinikove_leseni_mobilo_regals_detail_2_1

    Odolné protiskluzové podlahy

Podlahy jsou vyrobeny z hliníkového rámu a překližkové desky, která je vyvinuta speciálně pro použití na lešení, má velmi dlouhou životnost a protiskluzový povrch, který vám zajistí maximální bezpečnost.

pojizdne_hlinikove_leseni_mobilo_regals_detail_3

    Vyrobeno z kvalitního hliníku

Trubky mají průměr 48,3 mm a sílu stěny 3 mm, což je více, než vám nabídne většina dostupné konkurence. Díky standardnímu průměru trubky 48,3 mm budete mít možnost na lešení upevnit širokou škálu univerzálního lešenářského příslušenství a tím se zároveň neomezovat k nutnosti používat jednu značku.

pojizdne_hlinikove_leseni_mobilo_regals_detail_7_1

    Odolná kolečka s vysokou nosností

Součástí sady jsou i otočná pojezdová kolečka s vysokou nosností a bezpečnostní brzdou proti otočení a pohybu - kolečka se po zajištění nebudou otáčet žádným směrem. Zároveň mají vyrovnávací šroubovací hřídel, kterou lze výškově nastavit, takže vám ani nerovný terén nebude dělat žádné potíže. Kolečka jsou vyrobena z nylonu, mají plochý profil a jsou ideální i na choulostivé podlahy interiérů.

pojizdne_hlinikove_leseni_mobilo_regals_detail_6

    Stovky prodaných kusů bez reklamací

Jsme výhradním dodavatelem lešení Scafom RUX v České Republice. Naše lešení jsou kvalitní, bezpečná, certifikovaná a vyrobená v Německu. Na Evropském trhu jen stěží najdete kvalitnější řešení. I přes stovky prodaných věží jsme nikdy neměli ani jedinou reklamaci. Za naším produktem si stojíme.

zaruka_spokojenosti_kvalita_regals_cz

    Certifikováno

Pojízdné hliníkové lešení RUX MOBILO je certifikované, splňuje bezpečnostní normu DIN EN 1004:2005 a je navrženo k profesionálnímu použití.

certifikovano_leseni_scafom_rux

    Půjčit nebo koupit?

Díky své odolnosti a poprodejní podpoře je pojízdné lešení RUX MOBILO využíváno mnoha půjčovnami lešení a i my jsme jej zvolili pro naši půjčovnu www.regals-pujcovna.cz, kde jej my i naši zákazníci nemilosrdně testujeme 24 hodin denně při každodenním půjčování. Pokud budete chtít místo zakoupení toto lešení zapůjčit, není nic jednodušího, než kontaktovat naší půjčovnu stistknutím tlačítka dole.

pujcovna_leseni_regals 

dekujeme_za_duveru_regals

Doplňkové parametry

Kategorie: Pojízdné lešení šíře 80 cm
? Pracovní výška: 10,60 m
Výška podlahy: 8,60 m
? Výška lešení: 9,60 m
Šířka lešení: 140 cm
Délka lešení: 180 cm, 210 cm, 260 cm
? Potřeba nářadí: Ne
? Dokoupitelné díly: Ano
? Snadná montáž: Ano
Robustní konstrukce: Ano
Bezpečnostní západky: Ano
Teleskop. podvozek: Ano
Protiskluzové podlahy: Ano
Antikorozní: Ano
Průměr trubek: ø 48,3 mm
Tloušťka stěn trubek: 3 mm
? Max. nosnost: 200 kg / m²
Hmotnost: 309 kg
Materiál: Hliník
Výrobce: Scafom RUX GmbH
Vyrobeno v: Německo
Bezpečnostní norma: DIN EN 1004:2005
Certifikováno: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: