Pouzdro na kladivo TOUGHBUILT TB-CT-31-A

Kód: 3239
565 Kč 466,94 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Vysoce kvalitní pouzdro na kladivo vyvinuté společností TOUGHBUILT© USA. Patentovaný systém ClipTech™ vám umožní namontovat pouzdro na jakýkoliv opasek. Vyrobeno z pevného voděodolného materiálu. Vyztužená konstrukce o 6 vrstvách. Pouzdro udrží vaše nástroje v poloze, která nepřekáží v pohybu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

toughbuilt_logo
Pouzdro na pracovní nástroje připojíte k pracovnímu opasku pomocí speciálního klipu během sekundy. Pouzdro drží kladivo v mírně šikmé poloze, proto Vám rukojeť kladiva nebude překážet při pohybu a hlava kladiva bude po ruce v dobrém úhlu pro rychlé uchopení. Pouzdro má špičkovou kvalitu, což je u výrobků značky TOUGHBUILT samozřejmostí. Odolný a profesionální design.
cliptech_system_tb_cz

Hlavní vlastnosti pouzdra TOUGHBUILT®

✅ ClipTech™ systém umožní montáž na jakýkoliv opasek
✅ Šikmá konstrukce udrží kladivo směrem od vašich nohou
✅ Robustní 6-vrstvá konstrukce
✅ 2 kapsy

O společnosti TOUGHBUILT©:

Když si prohlédnete jakýkoliv výrobek TOUGHBUILT, pravděpodobně si pomyslíte "kéž by mě tohle taky napadlo". Svým způsobem se to stalo, protože než TOUGHBUILT začne vyvíjet jakýkoliv produkt, stráví jeho zaměstnanci tisíce hodin pozorováním a konzultací řemeslníků a profesionálů při práci. Na těchto zkušenostech TOUGHBUILT staví, když své produkty vylepšuje. Jejich cílem je vytvořit robustní výrobky špičkové kvality, na které se budete moct spolehnout a které vám ulehčí a zefektivní vaší každodenní práci.

pouzdra_na_naradi

Doplňkové parametry

Kategorie: Pouzdra
Typ: TB-CT-31-A
Výška: 25 cm
Šířka: 12 cm
Hloubka: 8 cm
Kompatibilní s: jakýmkoliv opaskem
Počet kapes: 2
Voděoodolný: Ano
Materiál: 6-vrstvý, vyztužený
Tloušťka materiálu: 0,5 cm
Hmotnost: 270 g
Počet v balení: 1
Navrženo v: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

toughbuilt

TOUGHBUILT® - americká značka s nezaměnitelným vzhledem a komplexním systémem nářadí, stavebních koz, montážních stolů a parádních brašen na nářadí a pouzder pro řemeslníky. Oceníte také chrániče kolen. Všechny produkty jsou promyšlené do nejmenšího detailu a už na první dobrou budí vážně respekt. Větu řemeslníků "kéž by na to při výrobě mysleli" si vývojáři firmy berou k srdci a hodiny je pozorují při práci. Vývoj produktů je kompletně v rukou TOUGHBUILT® v Americe.

toughbuilt_brand_banner_002a