Rovná japonská pinzeta s tenkými čelistmi SK11 - 125 mm - ST-1
Kód: 11227Detailní popis produktu
Precizní rovná pinzeta SK11, model ST-1, je navržena pro detailní úkoly. S délkou 125 mm mají tyto pinzety standardní rovný hrot a jsou vytvořeny tak, aby byly všestranné pro více použití. Lehký design a tenké čelisti usnadňují manipulaci a hodí se zejména pro detailní řemesla.
Klíčové vlastnosti tohoto nástroje:
✅ Produkt z Japonska
✅ Nízká hmotnost
✅ Rovný hrot
✅ Měkká pružina pro lepší použitelnost
✅ Délka 125 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pinzety |
|---|---|
| EAN: | 4977292276481 |
| Hmotnost: | 0,02 kg |
| Šířka: | 1 cm |
| Délka: | 12,5 cm |
| Výška: | 0,5 cm |
| Vyrobeno v: | Japonsku |
| Počet v balení: | 1 |
| Položka byla vyprodána… | |
Nemagnetická pinzeta od značky SK11, je ideální pro jemné práce s elektronikou. Pinzeta disponuje přesným rovným hrotem a měří 150 mm na délku. Vyrobeno v Japonsku.
Univerzální pinzeta SK11, dlouhá 150 mm se zahnutým hrotem, ideální pro jakoukoliv detailní práci.
Široká pinzeta s plochým o hrotem o šířce 13 mm od značky SK11. Pinzeta disponuje celkovou délkou 120 mm a širokým hrotem pro maximální fixaci uchopených předmětů. Vhodné pro...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Oblíbený výrobce japonského nářadí a nástrojů. Vyrábí tradiční i modernizované nejen truhlářské nástroje. SK11 dodává nářadí od truhlářských dlát, brousků, hoblíků až po moderní šroubováky s protiskluzovou gumovou rukojetí. Záběr společnosti pokrývá většinu nejpoužívanějšího nářadí na denní bázi a oslovuje tak většinu profesionálních řemeslníků. SK11 je zkratka pro Steel Koga - ocel z provincie Koga a v japonštine se čte Esuke Ičiči.

