Teleskopický žebřík TELESTEPS Prime - 3,5 m S

Kód: 3302
10 284 Kč 8 499,17 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Teleskopický žebřík TELESTEPS Prime je špičkový švédský produkt vyrobený z eloxovaného hliníku a plastu vystuženého skelným vláknem pro maximální pevnost a minimální váhu. Můžete ho rozložit a složit během pár vteřin, je kompaktní a jednoduše se přenáší, ale přitom odolný a stabilní. Verze Prime je nejpevnější a nejsilnější verze žebříků od tohoto výrobce. Typ S navíc obsahuje i sklopné nožičky pro větší stabilitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

telesteps_logo_small

Teleskopický hliníkový žebřík značky TELESTEPS je kvalitní a praktický výrobek pro profesionály i kutily. Je od renomované švédské společnosti, která vyrábí žebříky ve vynikající kvalitě. Každý řemeslník ocení to, že žebřík může neustále sebou vozit i v osobním automobilu a žebřík mu zabere jen minimum místa. Navíc je velmi lehký, ale přitom odolný a stabilní. Žebřík má i další drobné vychytávky, díky kterým s ním budete rádi pracovat.

Snadno se s ním vejdete do jakýchkoliv úzkých prostor. Ze složeného do rozloženého stavu jej dostanete jednoduše a rychle našlápnutím na nejspodnější stupeň nebo příčku. Zacvaknuté pojistky pod každým nášlapem značí plné vysunutí žebříku, zároveň blokují teleskopickou funkci a nehrozí tedy samovolné zasunutí žebříku. Příčky jsou z hranatého a dostatečně širokého hliníkového profilu se zářezy proti uklouznutí.

Verze Prime přichází s několika dodatečnými funkcemi. Jeho nosníky jsou v zásadě trojúhelníkové. To výrazně zlepšuje torzní tuhost a odolnost. Navíc je jeho konstrukce mírně nakloněná na 75° a má pogumované koncovky nohou pro maximální bezpečnost. Typ S navíc obsahuje i sklopné nožičky pro větší stabilitu.

Žebřík navíc splňuje několik bezpečnostních norem a nabízí tak možnost soukromého a komerčního využití. Je schválen Německou společností TÜV, což je světový lídr v oblasti nezávislého testování. Těžko najdete výrobek splňující přísnější kritéria.

Srovnání vlastností žebříků TELESTEPS:

telesteps_vlastnosti_srovnani

Video o žebřících TELESTEPS:

Klíčové vlastnosti žebříků TELESTEPS:

  • JEDNODUCHOST: Nejlepší žebřík je takový, který je současně krátký i dlouhý. Teleskopický žebřík lze snadno vytáhnout na požadovanou délku a jednoduše před použitím zajistit.
  • FLEXIBILITA: Žebřík může být nastaven na optimální výšku, aby vyhovoval vašim potřebám. Je malý a kompaktní pro skladování a přepravu a díky teleskopické funkci ideální pro použití v malých prostorech. Několik žebříků v jednom.
  • KVALITA a BEZPEČNOST: Telesteps nedělá kompromisy. Jejich výrobky jsou certifikovány dle hlavních norem EN 131, SP – a dalších.
  • DESIGN: Jednoduchý zamykací systém jenom se dvěma tlačítky. Široké příčky pro bezpečnější zážitek. Nesporná klasika mezi teleskopickými žebříky.
  • BRZDÍCÍ TECHNOLOGIE: Telesteps vyvinul sofistikovaný brzdící systém, který minimalizuje riziko přivření prstů a umožňuje řízené zavírání žebříku. Je nejen bezpečný, ale zároveň usnadňuje používání žebříku.
  • PŘÍSLUŠENSTVÍ: V našem sortimentu najdete také inteligentní doplňky vyvinuté speciálně pro žebříky TELESTEPS, které vám usnadní práci ještě víc.

Doplňkové parametry

Kategorie: Teleskopické žebříky
Počet příček: 11
Šířka příček: 50 mm
Maximální pracovní výška: 4,3 m
Délka (rozložený): 3,5 m
Délka (složený): 0,87 m
Šířka: 0,55 m
Hmotnost: 15 kg
Nosnost: 150 kg
Materiál: Eloxovaný hliník
Certifikace: EN 131 & SP (RISE)
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: