HEYTEC

Remscheid je srdcem německého nástrojářského průmyslu. Tam, kde vodní kola kdysi poháněla výletní kladiva a nástroje, bratři Max a Ernst Heynenovi rozpoznali příležitosti, které nabízí pokrok. V roce 1937 je jejich průkopnický duch a vášeň pro nástroje přivedly k položení základního kamene společnosti HEYCO. Jejich absolutní oddanost kvalitě výrobků vyráběných ve vlastní kovárně a hamru přesvědčila své zákazníky od začátku, a to ve více než 70 zemích světa.

V roce 1980 začala společnost HEYCO diverzifikovat své portfolio jako výrobce ručního nářadí a vyvinula se tak, aby se stala předním dodavatelem plastových a kovaných komponentů pro automobilový průmysl. Naši zákazníci nás uznávají jako profesionálního partnera pro vývoj v oblasti modulů a systémů a konstrukci prototypů. HEYCO vytváří podmínky pro další expanzi ve prospěch svých zákazníků neustálými výzkumnými a vývojovými aktivitami.

1 položek celkem
Tesařské ocelové kladivo HEYTEC 600g
900,83 Kč bez DPH
1 090 Kč

Ocelové kladivo HEYTEC® je ideální pracovní nástroj nejen pro tesaře a profesionální lešenáře. Klíčovou vlastností tohoto kladiva je výřez se speciálním magnetickým držákem pro...

Kód: 8420

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem