Japonská nerezová pinzeta se zahnutou špičkou SK11 - 125 mm - ST-2
Kód: 11221Detailní popis produktu
Japonská pinzeta SK11, model ST-2, je ideální pro zpracování jemných produktů, koníčky a modelářství. Tato standardní pinzeta má zahnutou špičku pro lepší kontrolu. Měkký pružinový mechanismus zajišťuje snadné použití.
Klíčové vlastnosti tohoto nástroje:
✅ Ideální pro precizní práce
✅ Zahnutá špička pro lepší kontrolu
✅ Měkký pružinový mechanismus pro snadné použití
✅ Délka 125 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pinzety |
|---|---|
| EAN: | 4977292276498 |
| Hmotnost: | 0,02 kg |
| Šířka: | 1 cm |
| Délka: | 12,5 cm |
| Výška: | 1 cm |
| Vyrobeno v: | Japonsku |
| Počet v balení: | 1 |
E-VALUE nerezové ocelové kleště pro precizní úkoly, s odolnou konstrukcí proti korozi a měkkou rukojetí. Kleště mají špičku bez zoubkování což umožňuje pracovat s různými...
Široká pinzeta s plochým o hrotem o šířce 13 mm od značky SK11. Pinzeta disponuje celkovou délkou 120 mm a širokým hrotem pro maximální fixaci uchopených předmětů. Vhodné pro...
Japonská řemeslná pinzeta od značky SK11 má ultra jemný hrot pro přesné úkoly a fluorovou povrchovou úpravu. Celková délka 120 mm. Vyrobeno v Japonsku.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Oblíbený výrobce japonského nářadí a nástrojů. Vyrábí tradiční i modernizované nejen truhlářské nástroje. SK11 dodává nářadí od truhlářských dlát, brousků, hoblíků až po moderní šroubováky s protiskluzovou gumovou rukojetí. Záběr společnosti pokrývá většinu nejpoužívanějšího nářadí na denní bázi a oslovuje tak většinu profesionálních řemeslníků. SK11 je zkratka pro Steel Koga - ocel z provincie Koga a v japonštine se čte Esuke Ičiči.

