Japonská pilka SK11 s gumovou rukojetí - 180 mm

Kód: 4410
369 Kč 304,96 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Možnosti doručení

Japonská pilka pro stísněné prostory typu Kataba od výrobce SK11 s gumovou protiskluzovou rukojetí. Vhodná pro všechny typy řezu jakýmkoliv směrem. Ideální pro použití na dřevo, dřevěné desky a překližku. Poniklovaná čepel pro zvýšení odolnosti pilových zubů. Měnitelná čepel. Vyrobeno v Japonsku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

sk11_japan_logo

Japonská pilka pro stísněné prostory typu Kataba od firmy SK11. Univerzální - pro všechny typy řezu jakýmkoliv směrem. Ideální pro použití na dřevo, dřevěné desky a překližku. Gumová protiskluzová rukojeť. Poniklovaná čepel pro zvýšení tvrdosti zubů. Délka čepele 180 mm.

Hlavní vlastnosti pilky

✅ Univerzální - pro jakýkoliv typ řezu
✅ Ideální na dřevo, dřevěné desky a překližku
✅ Vhodná do stísněných prostor
✅ Poniklovaná čepel
✅ Protiskluzová gumová rukojeť
✅ Kvalitní zpracování
✅ Výměnná čepel
✅ Vyrobeno v Japonsku 

Proč chtít tažnou pilku?

Japonské pilky jsou narozdíl od Evropských vyrobeny pro řez tahem. Tento způsob řezu vyžaduje menší vynaložené úsilí a umožní vám provést přesný, čistý a precizní řez. Ikonická úzká a pružná čepel japonských pilek se navíc při tahovém pohybu nekroutí, takže váš řez zůstane dokonale rovný. Naprostá většina japonských ručních pilek má vyšší profil čepele a vysokou hustotu zubů. Ideální nástroj nejen pro úpravu detailů na vašich projektech. Chcete vědět víc?

pull_saw_v2

Doplňkové parametry

Kategorie: Japonské pilky
Druh: Speciální
Délka čepele: 180 mm
Tloušťka čepele: 1 mm
? Rozteč zubů: 1,2 mm
Rukojeť: Gumová
Pro řez: Příčný
Typ pilky: Tahová
Vyrobeno v: Japonsko
Počet v balení: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

sk11_logo_regals_cz_www.regals.cz

SK11 – oblíbený výrobce japonského nářadí a nástrojů. Vyrábí tradiční i modernizované nejen truhlářské nástroje. Výrobce SK11 dodává nářadí od truhlářských dlát, brousků, hoblíků až po moderní šroubováky s protiskluzovou gumovou rukojetí. Záběr společnosti pokrývá většinu nejpoužívanějšího nářadí na denní bázi a oslovuje tak většinu profesionálních řemeslníků.