Japonská sádrokartonářská pilka SHARK SAW Dry Wall – 155 mm

Kód: 112206
Novinka
Značka: SHARK SAW
390 Kč 322,31 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení

Japonská ruční pilka od firmy SHARK SAW pro sádrokartonáře, instalatéry a elektrikáře se silnou čepelí a plastovou protiskluzovou rukojetí. Ideální pro řezání sádrokartonu a porobetonu. Tloušťka čepele pouze 1,6 mm. Vyrobeno v Japonsku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SHARK SAW – tradiční japonský výrobce čerpá své dědictví ze staré japonské kultury, kde bylo ruční nářadí nejen precizně zpracované, ale také důmyslně vymyšlené a mimořádně účinné. Její filozofie a to, co činí tuto produktovou řadu tak úspěšnou, je jednoduchost. Kvalitní ruční nářadí je nepostradatelné a často dokáže odvést práci stejně dobře nebo lépe než moderní elektrické. Nářadí je navrženo tak, aby podávalo maximální výkon s minimálním úsilím, tedy přesně tak, jak by mělo fungovat skutečně užitečné nářadí.

Nokogiri 鋸 – jsou speciální japonské pily používané v celé jižní Asii. Na rozdíl od evropských pil jsou tyto pily určené primárně pro řez tahem a nikoliv tlačením od sebe. Hlavní výhodou těchto pilek je vysoká přesnost řezu a menší námaha řemeslníka při ruční práci. Ostří japonských pilek se při řezu tahem neohýbá a snadno se tak vede rovný řez.

cz_made_in_japan

Vlastnosti pilky SHARK SAW

✅ Speciální pilka
✅ Kalená čepel
✅ Tloušťka čepele 1,6 mm
✅ Řezání sádrokartonu a porobetonu
✅ Plastová rukojeť
✅ Pevná čepel
✅ Kvalitní zpracování
✅ Vyrobeno v Japonsku

Proč chtít tažnou pilku?

Japonské pilky jsou narozdíl od Evropských vyrobeny pro řez tahem. Tento způsob řezu vyžaduje menší vynaložené úsilí a umožní vám provést přesný, čistý a precizní řez. Ikonická úzká a pružná čepel japonských pilek se navíc při tahovém pohybu nekroutí, takže váš řez zůstane dokonale rovný. Naprostá většina japonských ručních pilek má vyšší profil čepele a vysokou hustotu zubů. Ideální nástroj nejen pro úpravu detailů na vašich projektech. Chcete vědět víc?

pull_saw_v2

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální pily
Druh: Speciální
Délka čepele: 155 mm
Tloušťka čepele: 1,6 mm
? Rozteč zubů: 3,2 mm
Rukojeť: Plastová
Pro řez: Příčný i podélný
Typ pilky: Tahová
Délka pilky: 300 mm
Tloušťka řezu: 1,9 mm
Hmotnost: 141 g
Vyrobeno v: Japonsko
Počet v balení: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonský výrobce SHARK SAW čerpá své dědictví ze staré japonské kultury, kde bylo ruční nářadí nejen precizně zpracované, ale také důmyslně vymyšlené a mimořádně účinné. Naše filozofie a to, co činí naši produktovou řadu tak úspěšnou, je jednoduchost. Kvalitní ruční nářadí je nepostradatelné a často dokáže odvést práci stejně dobře nebo lépe než moderní elektrické. Nářadí je navrženo tak, aby podávalo maximální výkon s minimálním úsilím, tedy přesně tak, jak by mělo fungovat skutečně užitečné nářadí.