Japonská tesařská ruční pilka SHARK SAW Pro - 300 mm

Kód: 102145
Novinka
Značka: SHARK SAW
599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení

Tesařská ruční pilka od japonské firmy SHARK SAW pro běžnou truhlářskou práci s plastovou oválnou rukojetí. Určeno pro příčný řez tahem. Tloušťka čepele 0,6 mm. Vyměnitelná čepel kalená parciálně laserem. Vyrobeno v Japonsku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SHARK SAW – tradiční japonský výrobce čerpá své dědictví ze staré japonské kultury, kde bylo ruční nářadí nejen precizně zpracované, ale také důmyslně vymyšlené a mimořádně účinné. Naše filozofie a to, co činí naši produktovou řadu tak úspěšnou, je jednoduchost. Kvalitní ruční nářadí je nepostradatelné a často dokáže odvést práci stejně dobře nebo lépe než moderní elektrické. Nářadí je navrženo tak, aby podávalo maximální výkon s minimálním úsilím, tedy přesně tak, jak by mělo fungovat skutečně užitečné nářadí.

Nokogiri 鋸 – jsou speciální japonské pily používané v celé jižní Asii. Na rozdíl od evropských pil jsou tyto pily určené primárně pro řez tahem a nikoliv tlačením od sebe. Hlavní výhodou těchto pilek je vysoká přesnost řezu a menší námaha řemeslníka při ruční práci. Ostří japonských pilek se při řezu tahem neohýbá a snadno se tak vede rovný řez.

cz_made_in_japan

Vlastnosti pilky SHARK SAW

✅ "Tažná" pilka
✅ Pulzně kalená čepel
✅ Tloušťka čepele 0,6 mm
✅ Pro příčný řez do dřeva
✅ Plastová rukojeť
✅ Vyměnitelná čepel
✅ Kvalitní zpracování
✅ Vyrobeno v Japonsku 

Proč chtít tažnou pilku?

Japonské pilky jsou narozdíl od Evropských vyrobeny pro řez tahem. Tento způsob řezu vyžaduje menší vynaložené úsilí a umožní vám provést přesný, čistý a precizní řez. Ikonická úzká a pružná čepel japonských pilek se navíc při tahovém pohybu nekroutí, takže váš řez zůstane dokonale rovný. Naprostá většina japonských ručních pilek má vyšší profil čepele a vysokou hustotu zubů. Ideální nástroj nejen pro úpravu detailů na vašich projektech. Chcete vědět víc?

pull_saw_v2

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální pily
Druh: Speciální
Délka čepele: 300 mm
Tloušťka čepele: 0,6 mm
? Rozteč zubů: 1,8 mm
Rukojeť: Plastová
Pro řez: Příčný
Typ pilky: Tahová
Délka pilky: 475 mm
Hmotnost: 300 g
Vyrobeno v: Japonsko
Počet v balení: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Japonský výrobce SHARK SAW čerpá své dědictví ze staré japonské kultury, kde bylo ruční nářadí nejen precizně zpracované, ale také důmyslně vymyšlené a mimořádně účinné. Naše filozofie a to, co činí naši produktovou řadu tak úspěšnou, je jednoduchost. Kvalitní ruční nářadí je nepostradatelné a často dokáže odvést práci stejně dobře nebo lépe než moderní elektrické. Nářadí je navrženo tak, aby podávalo maximální výkon s minimálním úsilím, tedy přesně tak, jak by mělo fungovat skutečně užitečné nářadí.