Japonský adaptér na nástrčné klíče SK11 s hexagonální stopkou 6,35 mm - čtyřhran 9,5 mm
Kód: 17865Detailní popis produktu
Japonský adaptér SK11, je navržen tak, aby zvýšil všestrannost elektrické vrtačky nebo aku šroubováku. Tento adaptér umožní snadno používat 3/8-palcové (9,5 mm) nástrčné klíče. Se šestihrannou stopkou 6,35 mm pasuje do většiny standardních nástrojů a poskytuje bezpečné připojení.
Klíčové vlastnosti tohoto nástroje:
✅ Navrženo pro 9,5 mm nástrčné hlavice
✅ Kompaktní a robustní design
✅ 6,35 mm šestihranná stopka pro snadné upevnění
✅ Vyrobeno v Japonsku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Adaptéry a nástavce |
|---|---|
| EAN: | 4977292348980 |
| Hmotnost: | 0,04 kg |
| Šířka: | 1,2 cm |
| Délka: | 6,5 cm |
| Výška: | 1,2 cm |
| Vyrobeno v: | Japonsku |
| Počet v balení: | 1 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Oblíbený výrobce japonského nářadí a nástrojů. Vyrábí tradiční i modernizované nejen truhlářské nástroje. SK11 dodává nářadí od truhlářských dlát, brousků, hoblíků až po moderní šroubováky s protiskluzovou gumovou rukojetí. Záběr společnosti pokrývá většinu nejpoužívanějšího nářadí na denní bázi a oslovuje tak většinu profesionálních řemeslníků. SK11 je zkratka pro Steel Koga - ocel z provincie Koga a v japonštine se čte Esuke Ičiči.

