Japonský dlouhý vrták MIYANAGA s karbidovou hlavou - SDS Plus - 23,0 x 200 mm - DLSDS23027
Možnosti doručení
Japonský vrták s karbidovou hlavou značky MIYANAGA nabízí přesnost a odolnost. Jeho hrot o průměru 23 mm je vhodný pro beton a kámen. Efektivní pracovní délka 200 mm s celkovou délkou 270 mm. Vyrobeno v Japonsku.
MIYANAGA
Japonský vrták s karbidovou hlavou MIYANAGA, model DLSDS23027, je navržen pro zvýšenou efektivitu vrtání do betonu, bloků a kamene. S průměrem hrotu 23,0 mm a celkovou délkou 270 mm tento vrták disponuje unikátním šroubovicovým designem, který zajišťuje minimální opotřebení vnějšího průměru a zlepšuje trvanlivost. Jeho 5-čepelová konstrukce umožňuje téměř dokonalé kruhové otvory a lepší umístění, což ho činí ideálním pro přesné úkoly. Tento nástroj proniká palubními deskami a železobetonem a je kompatibilní s lehkými příklepovými vrtačkami. Tento vrták je vybaven upínáním SDS Plus.