Krátký vrták do kovu s titanovým povlakem SK11 - 2,5 mm
Kód: 15192Související produkty
Příruční kvalitní světlo HLM 7 4 + 3W LED značky Handler Vám zajistí dobré osvětlení na pracovišti. Lampa má dvě světla, které se vypínají centrálním vypínačem. Světlo, které má...
Vysoce kvalitní dvojitá velkokapacitní brašna na materiál vyvinutá společností TOUGHBUILT© USA. Patentovaný systém ClipTech™ vám umožní namontovat brašnu na jakýkoliv opasek....
Detailní popis produktu
Vrták SK11 je navržen pro přesné vrtání do materiálů, jako je železo, dřevo, pryskyřice a lehké kovy. Jeho konstrukce z rychlořezné oceli HSS s titanovým povlakem zvyšuje tepelnou odolnost. Šestihranná stopka 6,35 mm umožňuje snadné připevnění k rázovým utahovákům a elektrickým vrtačkám. Tento všestranný nástroj je ideální pro přesné a efektivní vrtání.
Klíčové vlastnosti tohoto nástroje:
✅ Přesné vrtání do různých materiálů
✅ Jádro z rychlořezné oceli s povlakem TiN
✅ Šestihranná stopka pro snadné připojení
✅ Čisté a přesné otvory v železe a dřevě
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtáky do kovu |
|---|---|
| EAN: | 4977292327459 |
| Průměr vrtáku: | 2,5 mm |
| Typ upínání: | Šestihranná stopka |
| Vhodné pro: | Dřevo, Plasty, Železo, Hliník |
| Hmotnost: | 0,01 kg |
| Šířka: | 0,25 cm |
| Délka: | 5 cm |
| Výška: | 0,25 cm |
| Počet v balení: | 1 |
| Položka byla vyprodána… | |
Krátký japonský vrták od značky MIYANAGA zajišťuje přesnost při vrtání do tvrdého kamene. Je ideální pro efektivní použití s lehkými příklepovými vrtačkami. 3-čepelový...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Oblíbený výrobce japonského nářadí a nástrojů. Vyrábí tradiční i modernizované nejen truhlářské nástroje. SK11 dodává nářadí od truhlářských dlát, brousků, hoblíků až po moderní šroubováky s protiskluzovou gumovou rukojetí. Záběr společnosti pokrývá většinu nejpoužívanějšího nářadí na denní bázi a oslovuje tak většinu profesionálních řemeslníků. SK11 je zkratka pro Steel Koga - ocel z provincie Koga a v japonštine se čte Esuke Ičiči.

