Japonský vrták do dřeva se středovým hrotem STAR-M - 13 mm
Kód: 9736Související produkty
Vysoce kvalitní univerzální kapsa na materiál vyvinutá společností TOUGHBUILT© USA. Patentovaný systém ClipTech™ vám umožní namontovat kapsu na jakýkoliv opasek. Vyrobeno z...
Řemeslnická mikrotužka Fine Dry od německé značky PICA pro opravdu přesné a precizní značení. Průměr tuhy pouze 0,9 mm. Se zabudovanou gumou. Vyměnitelné tuhy. Špičkový tlačný...
Dlouhá japonská pilka na dřevo od výrobce SENKICHI. Ideální na řezání surového a silného dřeva. Zkosená rukojeť obalená ratanem. Pulzně kalená čepel pro zvýšení tvrdosti...
Japonský hoblík na dřevo od značky MIKIJYU typu Hira Kanna (鉋) s rovnou čepelí k běžnému opracování, zarovnávání a vyhlazování dřeva. Laminovaná dvouvrstvá čepel s vysokou...
Detailní popis produktu
Vrták do dřeva se středovým hrotem o rozměrech 13 mm x 115 mm x 13 mm je navržen pro přesné vrtání do dřeva, bambusu a plastu. Jeho ostrý středový hrot usnadňuje přesné umístění a začátek vrtání, což vede k čistým otvorům bez otřepů. Vrták má rozšířený design spirály pro lepší odstraňování třísek, nižší hmotnost a šestihrannou stopku 6,35 mm, která pasuje do elektrických vrtaček, akumulátorových rázových utahováků a stolních vrtaček.
Klíčové vlastnosti tohoto nástroje:
✅ Přesný středový ostrý hrot
✅ Ideální pro dřevo, bambus, plast
✅ Rozšířená spirála pro odstraňování třísek
✅ Pasuje do více typů vrtaček
✅ Vyrobeno v Japonsku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtáky do dřeva |
|---|---|
| EAN: | 4962660151385 |
| Průměr vrtáku: | 13 mm |
| Typ upínání: | Šestihranná stopka |
| Vhodné pro: | Dřevo, Plasty, Bambus |
| Hmotnost: | 0,03 kg |
| Šířka: | 1,3 cm |
| Délka: | 11,5 cm |
| Výška: | 1,3 cm |
| Průměr upínacího šestihranu: | 6,35 mm |
| Vyrobeno v: | Japonsko |
| Položka byla vyprodána… | |
Přesný vrták do dřeva od značky STAR-M s ostrým středovým hrotem, určený pro vrtání do dřeva, bambusu a plastu. Vrták zajišťuje čisté otvory, díky správnému odvodu pilin a...
Dlouhý vrták na kov od značky SK11 je vyroben z rychlořezné oceli s titanovým povlakem pro odolnost a přesnost. Průměr vrtáku 6 mm. Upínání pomocí šestihranné stopy o...
Vrták do kovu s titanovým povlakem od značky SK11 má šestihrannou stopku a průměr 3,3 mm. Celková délka 50 mm. Ideální pro vrtání do železa, dřeva, plastu a hliníku.
Vrták do kovu s titanovým povlakem od značky SK11 má šestihrannou stopku a průměr 2,8 mm. Celková délka 50 mm. Ideální pro vrtání do železa, dřeva, plastu a hliníku.
Dlouhý vrták na kov od značky SK11 je vyroben z rychlořezné oceli s titanovým povlakem pro odolnost a přesnost. Průměr vrtáku 2 mm. Upínání pomocí šestihranné stopy o průměru...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
