Lisovací šroub PONY JORGENSEN 18'' - 45 cm
Kód: 8675Související produkty
Detailní popis produktu
S těmito legendárními svorkami od PONY JORGENSEN se můžete pustit do truhlářských projektů jakékoliv náročnosti. Svorky této značky platí za absolutní špičku - jsou ideální pro profesionální použití v truhlářských provozech, ale ve státech je naleznete téměř v každé dílně. Jsou žádané mezi profesionály i hobby kutily. Díky robustnímu zpracování obrobek nejen pevně fixují, ale také mají mimořádně dlouhou životnost. Heslo značky zní jasně: Clamps without compromise - svorky bez kompromisů.
Vlastnosti lisovacího šroubu PONY JORGENSEN
✅ Lisovací šroub
✅ Z tvárné litiny
✅ Snadná manipulace
✅ Robustní design
✅ Madlo na konci hřídele
✅ Patka uprostřed
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Speciální |
|---|---|
| EAN: | 044295671804 |
| Délka: | 520 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Výška: | 37 mm |
| Hmotnost: | 1250 g |
| Regulace tlaku: | Ne |
| Materiál: | Tvárná litina |
| Počet v balení: | 1 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Americká značka PONY JORGENSEN je ikonický výrobce a držitel mnoha patentů na truhlářské svěrky, svěráky a litinové svorky. Pro tesaře a truhláře toho nabízí mnohem víc - například ruční pily, ruční hoblíky a stahovací kurty nebo stahováky čepů. V nabídce naleznete také robustní skládací pracovní stoly se spoustou doplňků v podobě integrovaných svorek a zásuvných poděráků, neboli bench dogů. Profesionální i hobby řemeslníci ocení i odolné hliníkové vodící lišty pro okružní pily. Sortiment je bohatý, mrkněte se níže, co vám špička ve výrobě svorek s více než 100 letou tradicí může nabídnout.

