Profesionální teleskopický žebřík TELESTEPS Rescue Military - 4,1 m

Kód: 190009
26 014 Kč 21 499,17 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Profesionální teleskopický žebřík TELESTEPS Rescue Fire je špičkový švédský produkt vyrobený z eloxovaného hliníku a plastu vystuženého skelným vláknem pro maximální pevnost a minimální váhu. Je to jediný teleskopický žebřík na světě, který můžou používat 3 osoby současně. Používá revoluční trojúhelníkový design trubek, díky čemuž je odolný a má vysokou torzní tuhost. Tato verze byla speciálně vyvinuta pro použití zachrannými složkami - pro hasiče, záchranáře, policii a armádu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

telesteps_logo_small

Teleskopický hliníkový žebřík značky TELESTEPS je kvalitní a praktický výrobek pro profesionály . Je od renomované švédské společnosti, která vyrábí žebříky ve vynikající kvalitě. Zabere minimum místa, je velmi lehký, ale přitom odolný a stabilní. Žebřík má i další drobné vychytávky, díky kterým s ním budete rádi pracovat.

Verze Rescue (Fire a Military) byla speciálně vyvinuta pro záchrané složky - hasiče, záchranáře, policii a armádu. Má trojuhelníkový design trubek, díky čemuž je odolný a má vysokou torzní tuhost. Je to jediný teleskopický žebřík na trhu, který můžou používat až 3 osoby současně, s maximální nosností 500 kg. Řada Rescue je certifikována podle evropské normy EN 1147, speciálně určené pro hasičské a záchranné služby, což je jeden z nejnáročnějších certifikátu, jaké muže teleskopický žebřík obdržet.

Když Telesteps vytvářel záchranný žebřík musel brát v potaz neustále se měnící prostředí v kterém záchranáři po celém světě pracují – ať už potřebují rychle vstoupit do oken, na střechy anebo jen sundat vzácné kotě z koruny stromu; v chladu, horku nebo krutých podmínkách tam kde jde o čas.

Snadno se s ním vejdete do jakýchkoliv úzkých prostor. Ze složeného do rozloženého stavu jej dostanete jednoduše a rychle našlápnutím na nejspodnější stupeň nebo příčku. Zacvaknuté pojistky pod každým nášlapem značí plné vysunutí žebříku, zároveň blokují teleskopickou funkci a nehrozí tedy samovolné zasunutí žebříku. Příčky jsou z hranatého a dostatečně širokého hliníkového profilu se zářezy proti uklouznutí.

Srovnání vlastností žebříků TELESTEPS:

telesteps_vlastnosti_srovnani

Video o žebřících TELESTEPS:

Klíčové vlastnosti žebříků TELESTEPS:

  • JEDNODUCHOST: Nejlepší žebřík je takový, který je současně krátký i dlouhý. Teleskopický žebřík lze snadno vytáhnout na požadovanou délku a jednoduše před použitím zajistit.
  • FLEXIBILITA: Žebřík může být nastaven na optimální výšku, aby vyhovoval vašim potřebám. Je malý a kompaktní pro skladování a přepravu a díky teleskopické funkci ideální pro použití v malých prostorech. Několik žebříků v jednom.
  • KVALITA a BEZPEČNOST: Telesteps nedělá kompromisy. Jejich výrobky jsou certifikovány dle hlavních norem EN 131, SP – a dalších.
  • DESIGN: Jednoduchý zamykací systém jenom se dvěma tlačítky. Široké příčky pro bezpečnější zážitek. Nesporná klasika mezi teleskopickými žebříky.
  • BRZDÍCÍ TECHNOLOGIE: Telesteps vyvinul sofistikovaný brzdící systém, který minimalizuje riziko přivření prstů a umožňuje řízené zavírání žebříku. Je nejen bezpečný, ale zároveň usnadňuje používání žebříku.
  • PŘÍSLUŠENSTVÍ: V našem sortimentu najdete také inteligentní doplňky vyvinuté speciálně pro žebříky TELESTEPS, které vám usnadní práci ještě víc.

Doplňkové parametry

Kategorie: Teleskopické žebříky
Počet příček: 13
Šířka příček: 50 mm
Maximální pracovní výška: 5,0 m
Délka (rozložený): 4,1 m
Délka (složený): 1,17 m
Šířka: 0,47 m
Váha: 19,2 kg
Materiál: Eloxovaný hliník
Nosnost: 500 Kg
Certifikace: EN 11 47
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: