Sada vrtáků na dřevo a kov E-VALUE - 5 ks - 3-8 mm
Kód: 11071Související produkty
Dlouhá japonská pilka na dřevo od výrobce SENKICHI. Ideální na řezání surového a silného dřeva. Zkosená rukojeť obalená ratanem. Pulzně kalená čepel pro zvýšení tvrdosti...
Vysoce kvalitní univerzální kapsa na materiál vyvinutá společností TOUGHBUILT© USA. Patentovaný systém ClipTech™ vám umožní namontovat kapsu na jakýkoliv opasek. Vyrobeno z...
Detailní popis produktu
E-VALUE sada vrtáků je navržena pro precizní a náročné úkoly. Je ideální pro vrtací úkoly ve dřevě a rozšiřování otvorů. Vyrobeno z kvalitní oceli, která dokáže odolávat vysokým teplotám. Řezné hrany disponují postupným ztenčováním pro výjimečné zakousnutí do materiálů, což je činí ideálními pro dřevěné materiály a tenké kovové plechy. Šestihranná stopka umožňuje rychlé výměny v rázových utahovácích.
Klíčové vlastnosti tohoto nástroje:
✅ Ideální pro dřevo a tenké kovy
✅ 5 kusů v balení
✅ Postupně ztenčované řezné hrany
✅ Upínací šestihran o průměru 6,35 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady vrtáků |
|---|---|
| EAN: | 4977292317931 |
| Průměr vrtáku: | 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Typ upínání: | Šestihranná stopka |
| Vhodné pro: | Dřevo, Železo |
| Hmotnost: | 0,09 kg |
| Šířka: | 0,8 cm |
| Délka: | 11,5 cm |
| Výška: | 0,8 cm |
| Průměr upínacího šestihranu: | 6,35 mm |
| Počet v balení: | 5 |
Přesný STAR-M vrták do dřeva se středovým hrotem je určen pro dřevo nebo plast a má průměr 11,5 mm a délku 95 mm. Má ostrý hrot a šestihrannou stopku pro vytváření čistých...
Přesný vrták do dřeva od značky STAR-M s ostrým středovým hrotem, určený pro vrtání do dřeva, bambusu a plastu. Vrták zajišťuje čisté otvory, díky správnému odvodu pilin a...
Přesný STAR-M vrták do dřeva se středovým hrotem je určen pro dřevo nebo plast a má průměr 12 mm a délku 95 mm. Má ostrý hrot a šestihrannou stopku pro vytváření čistých...
Čtvercový vrták do dřeva od značky SK11 je ideální pro vytváření přesných čtvercových otvorů nebo dlabů pro čepy a zámky. Dláto disponuje válcovou stopkou a je kompatibilní se...
Sada krátkých vrtáků do kovu s TiN povlakem E-VALUE obsahuje deset všestranných, odolných vrtáků v rozsahu od 1,5 mm do 5,0 mm.
Sada vrtáků do zdiva od značky SK11 nabízí odolnost a přesnost při vrtání i těch nejtvrdších materiálů. Se špičkami z karbid wolframu jsou tyto vrtáky vhodné pro různé...
Sada vrtáků od značky SK11 obsahuje šest odolných a přesných vrtáků ideálních pro vrtání zdí. Rozsah velikostí je 3 mm - 6,4 mm.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
