Japonský dlouhý vrták MIYANAGA s karbidovou hlavou - SDS Plus - 10,0 x 550 mm - DLSDS10061
MIYANAGA
Japonský vrták s karbidovou hlavou MIYANAGA, model DLSDS10061, je navržen pro efektivní vrtání do betonu, bloků, malty, kamene a ocelových desek. S průměrem 10,0 mm a celkovou délkou 616 mm vytváří téměř dokonalé kruhové otvory. Má tříbřitý design, který zvyšuje výkon a snižuje opotřebení. Ideální pro použití s lehkými příklepovými vrtačkami, tento nástroj zlepšuje průnik přes armaturu a přesnost umístění. Tento vrták je vybaven upínáním SDS Plus.
made_in_japan
Klíčové vlastnosti tohoto nástroje:
✅ Průměr 10,0 mm, efektivní délka 550 mm