Japonský vrták na nerezovou ocel SK11 - 10 mm - FS6GKS10.0
Kód: 15084Související produkty
Vysoce kvalitní univerzální kapsa na materiál vyvinutá společností TOUGHBUILT© USA. Patentovaný systém ClipTech™ vám umožní namontovat kapsu na jakýkoliv opasek. Vyrobeno z...
Příruční kvalitní světlo HLM 7 4 + 3W LED značky Handler Vám zajistí dobré osvětlení na pracovišti. Lampa má dvě světla, které se vypínají centrálním vypínačem. Světlo, které má...
Detailní popis produktu
Vrták SK11 do nerezové oceli je kompaktní a univerzální nástroj navržený pro přesné vrtání v těsných prostorech. S průměrem 10 mm a celkovou délkou 70 mm je ideální pro vrtání do nerezové oceli, běžné oceli a hliníku. Tento vrták eliminuje potřebu předvrtávání, což zajišťuje efektivní a přesný výkon.
Klíčové vlastnosti tohoto nástroje:
✅ Ideální pro omezené prostory
✅ Průměr 10 mm
✅ Celková délka 70 mm
✅ Vhodné pro nerezovou ocel, běžnou ocel a hliník
✅ Není třeba předvrtávat otvory
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtáky do kovu |
|---|---|
| EAN: | 4582247453789 |
| Průměr vrtáku: | 10 mm |
| Typ upínání: | Šestihranná stopka |
| Vhodné pro: | Železo, Hliník, Nerezová ocel |
| Hmotnost: | 0,02 kg |
| Šířka: | 1 cm |
| Délka: | 7 cm |
| Výška: | 1 cm |
| Vyrobeno v: | Japonsku |
| Počet v balení: | 1 |
Vrták do zdiva od značky SK11 je ideální pro rychlé a přesné vrtání do pevných materiálů. Navržen pro beton a kámen. Průměr 12 mm s celkovou délkou 150 mm. Válcová...
Japonský vrták s plně karbidovou hlavou MIYANAGA s průměrem špičky 4 mm nabízí přesnost a odolnost pro beton, bloky a kámen. Je ideální pro lehké příklepové vrtačky. Vyrobeno v...
Vrták do betonu od značky SK11 ideální pro příklepové vrtačky. Vrták disponuje karbidovým hrotem a je vhodný pro vrtání do betonu, cihel a maltových směsí. Průměr 4 mm.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Oblíbený výrobce japonského nářadí a nástrojů. Vyrábí tradiční i modernizované nejen truhlářské nástroje. SK11 dodává nářadí od truhlářských dlát, brousků, hoblíků až po moderní šroubováky s protiskluzovou gumovou rukojetí. Záběr společnosti pokrývá většinu nejpoužívanějšího nářadí na denní bázi a oslovuje tak většinu profesionálních řemeslníků. SK11 je zkratka pro Steel Koga - ocel z provincie Koga a v japonštine se čte Esuke Ičiči.

