Krátký vrták do kovu s povlakem z titanu SK11 - 8 mm
Kód: 15249Související produkty
Teleskopická magnetická tyč od značky SK11 je užitečný nástroj pro extrakci zapadlých šroubů, hřebíků, matic a menšího nářadí v nedosažitelných oblastech. Možnost...
Vysoce kvalitní kapsa pro skladníky vyvinutá společností TOUGHBUILT© USA. Patentovaný systém ClipTech™ vám umožní namontovat kapsu na jakýkoliv opasek. Vyrobeno z pevného...
Detailní popis produktu
Titanem potažený vrták SK11 s průměrem 8 mm z rychlořezné oceli HSS pro vylepšenou tepelnou odolnost a dlouhou životnost. Tento vrták je navržen s hexagonální stopkou pro snadné připevnění k rázovým utahovákům a vrtačkám. Ideální pro vrtání do železa, dřeva, pryskyřice a lehkých kovů, jeho křížově tenčená čepel zajišťuje vynikající výkon při skusu. Kompaktní délka 50 mm usnadňuje manipulaci a kontrolu.
Klíčové vlastnosti tohoto nástroje:
✅ Rychlořezná ocel s TiN povlakem
✅ Šestihranná stopka 6,35 mm
✅ Křížová špička pro přesnost
✅ Délka 50 mm, průměr 8 mm
✅ Vhodný pro železo, dřevo a plasty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtáky do kovu |
|---|---|
| EAN: | 4977292327640 |
| Průměr vrtáku: | 8 mm |
| Typ upínání: | Šestihranná stopka |
| Vhodné pro: | Dřevo, Plasty, Železo, Hliník |
| Hmotnost: | 0,02 kg |
| Šířka: | 0,8 cm |
| Délka: | 5 cm |
| Výška: | 0,8 cm |
| Počet v balení: | 1 |
Vrták do betonu od značky SK11 ideální pro příklepové vrtačky. Vrták disponuje karbidovým hrotem a je vhodný pro vrtání do betonu, cihel a maltových směsí. Průměr 6 mm.
Vrták do betonu od značky SK11 ideální pro příklepové vrtačky. Vrták disponuje karbidovým hrotem a je vhodný pro vrtání do betonu, cihel a maltových směsí. Průměr 4 mm.
Vrták do zdiva SK11 nabízí rychlé a bezpečné vrtání do betonu a kamene. Je ideální pro rotační a příklepové vrtačky. Válcová neklouzavá stopka. Průměr 9 mm s celkovou délkou 100...
Japonský vrták s plně karbidovou hlavou MIYANAGA nabízí efektivní a odolné vrtání do tvrdých kamenů a betonu. Jeho karbidová hlava a tříbřitý design zajišťují přesné otvory s...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Oblíbený výrobce japonského nářadí a nástrojů. Vyrábí tradiční i modernizované nejen truhlářské nástroje. SK11 dodává nářadí od truhlářských dlát, brousků, hoblíků až po moderní šroubováky s protiskluzovou gumovou rukojetí. Záběr společnosti pokrývá většinu nejpoužívanějšího nářadí na denní bázi a oslovuje tak většinu profesionálních řemeslníků. SK11 je zkratka pro Steel Koga - ocel z provincie Koga a v japonštine se čte Esuke Ičiči.

