Krátký vrták do kovů s TiN povlakem SK11 - 4,2 mm
Kód: 15219Související produkty
Vysoce kvalitní dvojitá velkokapacitní brašna na materiál vyvinutá společností TOUGHBUILT© USA. Patentovaný systém ClipTech™ vám umožní namontovat brašnu na jakýkoliv opasek....
Nový multifunkční a univerzální značkovač s dlouhou životností od britské značky TRACER®, který dokáže psát na většinu povrchů, bez ohledu na to, zda jsou lesklé, hrubé nebo...
Detailní popis produktu
Vrták SK11 je navržen pro přesné vrtání do materiálů, jako je železo, dřevo, pryskyřice a lehké kovy. Jeho konstrukce z rychlořezné oceli HSS s titanovým povlakem zvyšuje tepelnou odolnost. Šestihranná stopka 6,35 mm umožňuje snadné připevnění k rázovým utahovákům a elektrickým vrtačkám. Tento všestranný nástroj je ideální pro přesné a efektivní vrtání.
Klíčové vlastnosti tohoto nástroje:
✅ Pro přesné vrtání
✅ Vhodné pro železo, dřevo, pryskyřici, kovy
✅ Průměr 4,2 mm s křížovým ostřím
✅ TiN povlak pro tepelnou odolnost
✅ Šestihranná stopka 6,35mm pro snadné připevnění
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtáky do kovu |
|---|---|
| EAN: | 4977292327541 |
| Průměr vrtáku: | 4,2 mm |
| Typ upínání: | Šestihranná stopka |
| Vhodné pro: | Dřevo, Plasty, Železo, Hliník |
| Hmotnost: | 0,01 kg |
| Šířka: | 0,42 cm |
| Délka: | 5 cm |
| Výška: | 0,42 cm |
| Počet v balení: | 1 |
Vrták do kovu s titanovým povlakem od značky SK11 má šestihrannou stopku a průměr 4 mm. Celková délka 50 mm. Ideální pro vrtání do železa, dřeva, plastu a hliníku.
Vrták do zdiva značky SK11 je efektivní a přesný při vrtání do betonu, malty a kamene. Disponuje průměrem 7 mm a celkovou délkou 100 mm. Válcová stopka s drážkami pro...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Oblíbený výrobce japonského nářadí a nástrojů. Vyrábí tradiční i modernizované nejen truhlářské nástroje. SK11 dodává nářadí od truhlářských dlát, brousků, hoblíků až po moderní šroubováky s protiskluzovou gumovou rukojetí. Záběr společnosti pokrývá většinu nejpoužívanějšího nářadí na denní bázi a oslovuje tak většinu profesionálních řemeslníků. SK11 je zkratka pro Steel Koga - ocel z provincie Koga a v japonštine se čte Esuke Ičiči.

