Japonský dlouhý vrták MIYANAGA s karbidovou hlavou - SDS Plus - 25,0 x 400 mm - DLSDS25047
Možnosti doručení
Japonský vrták s dlouhou životností a karbidovou hlavou značky MIYANAGA je ideální pro beton a kámen. Má špičku o průměru 25,0 mm a pracovní délku 400 mm. Celková délka 470 mm. Vyrobeno v Japonsku.
MIYANAGA
Japonský profesionální vrták značky MIYANAGA, model DLSDS25047, je navržen pro vrtání do betonu, bloků, malty, kamene a palubních desek. Tento vrták má plnou karbidovou hlavu s pěti řeznými hranami, což zvyšuje jeho výkon a odolnost. Konstrukce vrtáku umožňuje zlepšenou kapacitu pro řezání armatur a přesnější umístění otvorů, díky jeho šroubovicovému tvaru, který snižuje opotřebení vnějšího průměru. S průměrem špičky 25,0 mm a celkovou délkou 470 mm, je tento dlouhý vrták kompatibilní s lehkými příklepovými vrtačkami. Je vybaven stopkou SDS Plus.