Japonský vrták na nerezovou ocel SK11 - 8 mm - FS6GKS8.0
Kód: 15078Související produkty
Příruční kvalitní světlo HLM 7 4 + 3W LED značky Handler Vám zajistí dobré osvětlení na pracovišti. Lampa má dvě světla, které se vypínají centrálním vypínačem. Světlo, které má...
Detailní popis produktu
Vrták SK11 do nerezové oceli je kompaktní a univerzální nástroj navržený pro přesné vrtání v těsných prostorech. S průměrem 8 mm a celkovou délkou 70 mm je ideální pro vrtání do nerezové oceli, běžné oceli a hliníku. Tento vrták eliminuje potřebu předvrtávání, což zajišťuje efektivní a přesný výkon.
Klíčové vlastnosti tohoto nástroje:
✅ Optimalizováno pro těsné prostory
✅ Vhodné pro různé kovy
✅ Není potřeba předvrtání
✅ Průměr 8 mm
✅ Celková délka 70 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtáky do kovu |
|---|---|
| EAN: | 4582247453758 |
| Průměr vrtáku: | 8 mm |
| Typ upínání: | Šestihranná stopka |
| Vhodné pro: | Železo, Hliník, Nerezová ocel |
| Hmotnost: | 0,02 kg |
| Šířka: | 0,8 cm |
| Délka: | 7 cm |
| Výška: | 0,8 cm |
| Vyrobeno v: | Japonsku |
| Počet v balení: | 1 |
Japonský vrták s karbidovou hlavou od značky MIYANAGA nabízí přesnost a odolnost při vrtání tvrdého kamene a betonu. 3-čepelový design. Průměr 14 mm. Účinná pracovní...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Oblíbený výrobce japonského nářadí a nástrojů. Vyrábí tradiční i modernizované nejen truhlářské nástroje. SK11 dodává nářadí od truhlářských dlát, brousků, hoblíků až po moderní šroubováky s protiskluzovou gumovou rukojetí. Záběr společnosti pokrývá většinu nejpoužívanějšího nářadí na denní bázi a oslovuje tak většinu profesionálních řemeslníků. SK11 je zkratka pro Steel Koga - ocel z provincie Koga a v japonštine se čte Esuke Ičiči.

