Japonský dlouhý vrták MIYANAGA s karbidovou hlavou - SDS Plus - 26,0 x 250 mm - DLSDS26032
Možnosti doručení
Japonský vrták od značky MIYANAGA vyniká při vrtání do betonu díky svému odolnému designu s 5 břity. Průměr 26 mm s pracovní délkou 250 mm. Stopka SDS Plus. Vyrobeno v Japonsku.
MIYANAGA
Karbidový vrták značky MIYANAGA, model DLSDS26032, je spolehlivou volbou pro vrtání do betonu, bloků, malty a kamenných materiálů. Díky designu s 5 břity nabízí vylepšený výkon s lepším průnikem do výztuže a schopností vrtat téměř dokonale kulaté otvory. Spirálový tvar zajišťuje minimální opotřebení vnějšího průměru, což z něj činí ideální nástroj pro dlouhodobé používání. S průměrem hrotu 26,0 mm a celkovou délkou 320 mm je kompatibilní s lehkými kladivovými vrtačkami pro efektivní provoz. Je vybaven upínáním SDS Plus.