Japonský vrták do železa SK11 - 10 mm - FS6SGKS10.0
Kód: 15120Související produkty
Vysoce kvalitní univerzální kapsa na materiál vyvinutá společností TOUGHBUILT© USA. Patentovaný systém ClipTech™ vám umožní namontovat kapsu na jakýkoliv opasek. Vyrobeno z...
Příruční kvalitní světlo HLM 7 4 + 3W LED značky Handler Vám zajistí dobré osvětlení na pracovišti. Lampa má dvě světla, které se vypínají centrálním vypínačem. Světlo, které má...
Detailní popis produktu
Vrták SK11 je navržen pro spolehlivé vrtání v omezených prostorech. Tento vrták s průměrem 10 mm a délkou 70 mm je ideální pro práci na oceli, hliníku, pryskyřici a dalších snadno zpracovatelných materiálech. Šestihranná stopka zajišťuje bezpečné uchycení ve vrtačce.
Klíčové vlastnosti tohoto nástroje:
✅ Ideální pro úzké prostory
✅ Vrtá ocel, hliník, pryskyřici
✅ Průměr 10 mm
✅ Celková délka 70 mm
✅ Šestihranná stopka o průměru 6,35 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtáky do kovu |
|---|---|
| EAN: | 4582247454359 |
| Průměr vrtáku: | 10 mm |
| Typ upínání: | Šestihranná stopka |
| Vhodné pro: | Dřevo, Plasty, Železo, Hliník |
| Hmotnost: | 0,02 kg |
| Šířka: | 1 cm |
| Délka: | 7 cm |
| Výška: | 1 cm |
| Vyrobeno v: | Japonsku |
| Počet v balení: | 1 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Oblíbený výrobce japonského nářadí a nástrojů. Vyrábí tradiční i modernizované nejen truhlářské nástroje. SK11 dodává nářadí od truhlářských dlát, brousků, hoblíků až po moderní šroubováky s protiskluzovou gumovou rukojetí. Záběr společnosti pokrývá většinu nejpoužívanějšího nářadí na denní bázi a oslovuje tak většinu profesionálních řemeslníků. SK11 je zkratka pro Steel Koga - ocel z provincie Koga a v japonštine se čte Esuke Ičiči.

