Japonský vrták do dřeva se středovým hrotem STAR-M - 22 mm
Kód: 9769Související produkty
Všestranná truhlářská a řemeslnická tužka od japonské značky SK11. Zvládnete s ní popsat většinu běžných povrchů jako je dřevo, beton a zdivo. Perfektní pracovní nástroj pro...
Titebond Polyurethane je univerzální víceúčelové lepidlo pro venkovní i vnitřní použití vhodné na dřevo, plasty, kůži, keramiku, tkaniny, kámen i kov. Vynikající brousitelnost....
Vysoce kvalitní univerzální kapsa na materiál vyvinutá společností TOUGHBUILT© USA. Patentovaný systém ClipTech™ vám umožní namontovat kapsu na jakýkoliv opasek. Vyrobeno z...
Detailní popis produktu
Vrták do dřeva se středovým hrotem o rozměrech 22 mm x 125 mm x 22 mm je navržen pro přesné vrtání do dřeva, bambusu a plastu. Jeho ostrý středový hrot usnadňuje přesné umístění a začátek vrtání, což vede k čistým otvorům bez otřepů. Vrták má rozšířený design spirály pro lepší odstraňování třísek, nižší hmotnost a šestihrannou stopku 6,35 mm, která pasuje do elektrických vrtaček, akumulátorových rázových utahováků a stolních vrtaček.
Klíčové vlastnosti tohoto nástroje:
✅ Ostrý bradový hrot
✅ Větší drážková oblast
✅ 6,35 mm šestihranná stopka
✅ Vyrobeno v Japonsku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtáky do dřeva |
|---|---|
| EAN: | 4962660152207 |
| Průměr vrtáku: | 22 mm |
| Typ upínání: | Šestihranná stopka |
| Vhodné pro: | Dřevo, Plasty, Bambus |
| Hmotnost: | 0,07 kg |
| Šířka: | 2,2 cm |
| Délka: | 12,5 cm |
| Výška: | 2,2 cm |
| Průměr upínacího šestihranu: | 6,35 mm |
| Vyrobeno v: | Japonsko |
Přesný STAR-M vrták do dřeva se středovým hrotem je určen pro dřevo nebo plast a má průměr 11,5 mm a délku 95 mm. Má ostrý hrot a šestihrannou stopku pro vytváření čistých...
Přesný STAR-M vrták do dřeva se středovým hrotem je určen pro dřevo nebo plast a má průměr 11 mm a délku 95 mm. Má ostrý hrot a šestihrannou stopku pro vytváření čistých...
Čtvercový vrták do dřeva od značky SK11 je ideální pro vytváření přesných čtvercových otvorů nebo dlabů pro čepy a zámky. Dláto disponuje válcovou stopkou a je kompatibilní se...
Čtvercový vrták do dřeva od značky SK11 je ideální pro vytváření přesných čtvercových otvorů nebo dlabů pro čepy a zámky. Dláto disponuje válcovou stopkou a je kompatibilní se...
Dlouhý vrták na kov od značky SK11 je vyroben z rychlořezné oceli s titanovým povlakem pro odolnost a přesnost. Průměr vrtáku 6 mm. Upínání pomocí šestihranné stopy o...
Dlouhý vrták na kov od značky SK11 je vyroben z rychlořezné oceli s titanovým povlakem pro odolnost a přesnost. Průměr vrtáku 13 mm. Upínání pomocí šestihranné stopy o průměru...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
