Japonský vrták MIYANAGA s karbidovou hlavou - SDS Plus - 10,0 x 100 mm - DLSDS100
Kód: 23103Související produkty
Sekáč na zdivo SK11 je odolný, lehký a navržený pro přesné sekání blokového zdiva, cihel, kamene a odstraňování dlaždic. Šířka čepele 90 mm. Vyrobeno v Japonsku.
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti tohoto nástroje:
✅ Plná karbidová hlava pro odolnost
✅ Tříbřitý design pro lepší výkon
✅ Hladké vrtání s minimálním zásekem
✅ Snadné umístění bez sekáče na špičce
✅ Téměř dokonale kulaté otvory v palubních deskách
✅ Vyrobeno v Japonsku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtáky do betonu |
|---|---|
| EAN: | 4957462105339 |
| Hmotnost: | 0,07 kg |
| Šířka: | 1 cm |
| Délka: | 16,6 cm |
| Výška: | 1 cm |
| Vyrobeno v: | Japonsku |
| Počet v balení: | 1 |
Vrták do betonu od značky SK11 ideální pro příklepové vrtačky. Vrták disponuje karbidovým hrotem a je vhodný pro vrtání do betonu, cihel a maltových směsí. Průměr 10 mm....
Vrták do betonu od značky SK11 ideální pro příklepové vrtačky. Vrták disponuje karbidovým hrotem a je vhodný pro vrtání do betonu, cihel a maltových směsí. Průměr 12 mm....
Vrták do betonu od značky SK11 ideální pro příklepové vrtačky. Vrták disponuje karbidovým hrotem a je vhodný pro vrtání do betonu, cihel a maltových směsí. Průměr 8 mm. Vyrobeno...
Vrták do kovu s titanovým povlakem od značky SK11 má šestihrannou stopku a průměr 4 mm. Celková délka 50 mm. Ideální pro vrtání do železa, dřeva, plastu a hliníku.
Vrták do kovu s titanovým povlakem od značky SK11 má šestihrannou stopku a průměr 9,5 mm. Celková délka 50 mm. Ideální pro vrtání do železa, dřeva, plastu a hliníku.
Dlouhý vrták na kov od značky SK11 je vyroben z rychlořezné oceli s titanovým povlakem pro odolnost a přesnost. Průměr vrtáku 3 mm. Upínání pomocí šestihranné stopy o průměru...