Japonský dlouhý hadovitý vrták se středovým hrotem STAR-M - 38 mm
Kód: 9787Související produkty
Titebond Polyurethane je univerzální víceúčelové lepidlo pro venkovní i vnitřní použití vhodné na dřevo, plasty, kůži, keramiku, tkaniny, kámen i kov. Vynikající brousitelnost....
Všestranná truhlářská a řemeslnická tužka od japonské značky SK11. Zvládnete s ní popsat většinu běžných povrchů jako je dřevo, beton a zdivo. Perfektní pracovní nástroj pro...
Detailní popis produktu
Hadovitý vrták STAR-M je navržen pro přesné vrtání do dřeva a bambusu. S průměrem 33 mm a celkovou délkou 324 mm tento vrták zajišťuje čistý povrch s minimálním otřepem. Jeho ostrý hrot umožňuje snadné umístění, zatímco prodloužená drážka zlepšuje odstraňování třísek a snižuje hmotnost. Navíc je vrták odolný proti poškození i při nárazu na hřebíky, což zvyšuje jeho odolnost a efektivitu.
Klíčové vlastnosti tohoto nástroje:
✅ Průměr 38 mm
✅ Délka 324 mm
✅ Minimální otřepy
✅ Šestihranná stopka 12,5 mm vhodná pro různé elektrické vrtačky
✅ Vyrobeno v Japonsku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtáky do dřeva |
|---|---|
| EAN: | 4962660152382 |
| Průměr vrtáku: | 38 mm |
| Typ upínání: | Šestihranná stopka |
| Vhodné pro: | Dřevo, Bambus |
| Hmotnost: | 0,57 kg |
| Šířka: | 3,8 cm |
| Délka: | 32,4 cm |
| Výška: | 3,8 cm |
| Vyrobeno v: | Japonsku |
| Počet v balení: | 1 |
Přesný STAR-M vrták do dřeva se středovým hrotem je určen pro dřevo nebo plast a má průměr 12 mm a délku 95 mm. Má ostrý hrot a šestihrannou stopku pro vytváření čistých...
Přesný vrták do dřeva od značky STAR-M s ostrým středovým hrotem, určený pro vrtání do dřeva, bambusu a plastu. Vrták zajišťuje čisté otvory, díky správnému odvodu pilin a...
Čtvercový vrták do dřeva od značky SK11 je ideální pro vytváření přesných čtvercových otvorů nebo dlabů pro čepy a zámky. Dláto disponuje válcovou stopkou a je kompatibilní se...
Čtvercový vrták do dřeva od značky SK11 je ideální pro vytváření přesných čtvercových otvorů nebo dlabů pro čepy a zámky. Dláto disponuje válcovou stopkou a je kompatibilní se...
Dlouhý vrták na kov od značky SK11 je vyroben z rychlořezné oceli s titanovým povlakem pro odolnost a přesnost. Průměr vrtáku 6 mm. Upínání pomocí šestihranné stopy o...
Dlouhý vrták na kov od značky SK11 je vyroben z rychlořezné oceli s titanovým povlakem pro odolnost a přesnost. Průměr vrtáku 8 mm. Upínání pomocí šestihranné stopy o průměru...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
