Japonský dlouhý vrták MIYANAGA s karbidovou hlavou - SDS Plus - 26,0 x 400 mm - DLSDS26047
Možnosti doručení
Japonský extra dlouhý vrták od značky MIYANAGA je ideální pro beton a kámen. Má špičku o průměru 26,0 mm a pracovní délku 400 mm. Celková délka 470 mm. Upínání SDS Plus. Vyrobeno v Japonsku.
MIYANAGA
Tento japonský vrták MIYANAGA, model DLSDS26047, je navržen pro vrtání do betonu, bloku, malty, kamene, palubní desky a betonu. Má průměr špičky 26,0 mm a celkovou délku 470 mm, s efektivní délkou 400 mm, což ho činí vhodným pro hluboké vrtací úkony. Jeho šroubovitý design minimalizuje opotřebení vnějšího průměru a zvyšuje průnik do armatur. Vrták s 5-čepelovým designem zlepšuje výkon, zajišťuje téměř dokonalé kulaté otvory a přesné umístění. Je kompatibilní s lehkými kladivovými vrtačkami a ideální pro profesionální i domácí použití. Je vybaven SDS Plus stopkou.
made_in_japan
Klíčové vlastnosti tohoto nástroje:
✅ Plná karbidová hlava pro odolnost
✅ Průměr špičky 26,0 mm
✅ Celková délka 470 mm